MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

2016 Yılında Başak Burcu İçin Önemli Tarihler

images-16-1 2016 Yılında Başak Burcu İçin Önemli Tarihler  Jüpiter’in geçtiğimiz 12 Ağutos’tan başlayarak Başak burcunda kalacağı bir yıl boyunca sosyal, gelecek hedeflerinizi belirlediğiniz ve geleceğe daha umutla baktığınız bir sene geçireceksiniz. Bu yıl, ilişkiler, evlilik ve iş ortaklıkları teması yaşamınızda ön planda olacak. Hayatınızda yapacağınız değişikliklere dair aldığınız kararları duygusal nedenlerle mi, yoksa mantığınızı kullanarak mı aldığınızla ilgili farkındalık yaşayabilirsiniz. İlişkilerde kendinizden ne kadar fedakarlık ettiğinizi test edecek durumlarla karşılaşacaksınız.

Başak Burçları İçin Önemli Tarihler

5-25 Ocak; Koç burcunda tutulmanın yaşanacağı bu tarihlerde, iş, çalışma, günlük hayat ve sağlık alanınız etkilenecek. Bu dönemde işle ilgili görüşmelerinizin sonuçlarını almakta zorlanabilirsiniz.

23 Mart; Bu tarihte Terazi burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, paranızı ve kazancınızı etkileyecek. Bu süreçte mali kaynaklarınızı dengeli harcamak ve paranızı biriktirmek, kendi zevklerinize ve estetik konulara para harcayabilmek üzere bütçenizi düzenlemek isteyebilirsiniz.

24 Mart-!3 Ağustos ve 17 Nisan- 29 Haziran; Satürn’ün ve Marsın bu tarih aralıklarında yapacağı geri hareket döneminde, ailenizle ve yerleşiminizle ilgili konularda temkinli bir şekilde ilerlemenizde fayda var.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.