MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

2016’da Yay Burçları İçin Önemli Tarihler

images-2-1 2016'da Yay Burçları İçin Önemli Tarihler  Bu yıl sorumlulukları artacak olan yay burcu ve yükseleni yay olanlar, kendilerini olgunlaştıran deneyimler yaşayacak. Bu deneyimleri fırsata çevirmeyi başaran Yaylar kariyer alanında güçlü değişimler yapmayı sembolize eden Satürn’ün de etkisiyle iş hayatında yeni adımlar atacak…

Yay kadınları hayattaki amaçlarını belirlemeye geniş zaman ayıracaklar. Bu sırada da, pek çok konudaki beklentilerini daha gerçekçi düşünerek, disiplinli davranarak ve sorumluluk alarak yeniden yorumlamayı deneyimleyecekler. Bireyselliğinizi ortaya koymak adına çok fazla çaba harcayacaksınız. Satürn evlilik, ortaklık, sosyal ilişkiler ve kariyer konularında daha bilinçli kararlar almanızı sağlayarak hedeflerinizde ilerlemek yolunda sizi motive edecek. Bekar Yaylar ciddi bir beraberlik yaşamaya başlayabilir, beraberlikleri süren Yay kadınları ise evlilik yapabilirler.

24 Ocak-17 Şubat, 6 Nisan-1 Mayıs ve 25 Mayıs- 18 Haziran; Bu yıl aşk ve ilişkiler alanında en kısmetli dönem bu tarihler arasında yer alıyor. Bu dönemlerde imajınızı yenileyebilir, kendinize olan güveninizle dikkat çekebilir, sosyal ortamlarda sık sık yer alarak beğenildiğinizi hissedebilirsiniz.

9 Mart; Balık burcunda bir güneş tutulması gerçekleşecek. Bu dönemde, ev, aile, özel hayat ve ebeveynlerinizle ilişkilerinize özen göstermelisiniz. Aile içi ilişkiler bu süreçte her zamankinden daha ön planda olacak.

17 Nisan; Mars bu yıl, bu tarihlerden başlayarak burcunuzda haziran sonuna kadar uzun bir süre geri harekette bulunacak. Bu retro dönemini dikkatli bir şekilde geçirmeniz gerekiyor. Öncelikle araç kullanırken, yolculuklarda ve kas gücü veya hız gerektirensporlar yaparken çok dikkatli olmalısınız.

24 Mart-13 Ağustos; Satürn’ün retro harekette kalacağı bu tarihler arasında hedeflerinizde gecikmeler ve ertelemeler olabilir. Gündeminizdeki konuları yeniden yapılandırmanız, zaman ve planlama açısından bir kez daha ele almanız gerekebilir.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.