MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

4 Nisan Kanlı Ay Tutulması

kanli-ay-tutulmasi1-300x168 4 Nisan Kanlı Ay Tutulması  4 Nisan Kanlı Ay Tutulması

4 Nisanda 2015 yılının ilk ay tutulmasını yaşayacağız. Bu ay tutulması terazi burcunun 14 derecesinde gerçekleşecek tam ay tutulmasıdır. Aslında bu tetrat dediğimiz grubun 3. ay tutulması olacaktır. 2014 yılının 15 nisanında başlamıştır bu tutulma serisi. 15 nisanın ardından geçtiğimiz 2. tutulmayı 2014’ün 8 ekiminde yaşadık. Şimdi ise 4 Nisanda yaşayacağımız tam ay tutulması, 4. ün 3.sü olacak. Yıl sonuna doğru da 24 Eylülde de 4. tam ay tutulmasını yaşayacağız.

Öncü tutulmalar olduğu için etkileri oldukça büyük. Girişimler, değişimler, yenilikler konusunda da bizleri desteklemektedir. Etkileri hızlıdır. Hatta tutulmanın 1 ay öncesinde de etkilerini hissetmeye başlamış olabiliriz. Tabi ne derece de etkileneceğimiz doğum haritamızdaki temasları ile bağlantılı olacaktır. Herkes aynı oranda etkilenmeyecektir. Özellikle öncü grupları etkileyen bir tutulmadır bu. 4-9 Nisan arasında doğan Koç burçları, 4-9 Temmuz arası doğan Yengeç burçları, 6-12 Ekim arası doğan Terazi burçları ve 5-11 Ocak arası doğan Oğlak burçları 1. derecede etki alacaklar. Bunun yanı sıra haritalarında 14 derece ve yakınlarında öncü burçlarda yerleşmiş gezegenleri olanlar, yükselen burcu olanlar da bu tutulmadan etkilenebilirler. Çok güçlü bir dolunay olduğu için tutulma etkilerini ilk haftada hissedebiliriz. Duygusal, ruhsal ve bedensel olarak daha hassas olacağımız bir dönemde olacağız. Çevremizde ve kendi yakınlarımızda, hayatımızda önemli ve ani olaylar meydana gelebilir ve buda bizim günlük rutinlerimizi etkileyebilir. Bu nedenle tutulma haftalarında çok fazla plan yapmamak doğru olur. Çünkü; aniden karşılaşacağımız kavramlar planlarımızı uygulamayı zorlaştırabilir. Ay tutulması duyguları etkilediği için olaylardan duygusal anlamda daha çok etkilenebiliriz. Yakınlarımız, ailemiz, sevdiklerimizle ilgili ilişkiler ve sağlık anlamında etkileri olabilir.

Bu tutulma saroz döngüsüne ait bir tutulmadır. Bu döngüye ait tutulmayı 24 Mart 1997 yılında yaşamıştık. O dönemleri de gözden geçirmek doğru olacaktır. Tutulma Terazi burcunda olduğu için öncelikle Terazi burcu temaları yoğunlaşacak.

Terazi burcu her türlü ilişki ile ilgilidir. İş birlikleri, evlilikler, arkadaşlıklar, yakın ortaklıklar, hak, hukuk, adalet, güzellik, estetik, sanat… bunların hepsi Terazi burcu ile alakalıdır. Bu alanlarda, ülkeler arası ilişkilerde, diplomasi konularında da önemli gelişmeler meydana gelebilir. Uranüs’ün ve Plüton’un açı yapması ve çok güçlü olması bu tutulma sırasında bazı şeylerin tamamen bitebileceğini, bazı döngülerin tamamen sona erebileceğini ve yenilikler için hayatımıza yer açabileceğimizi gösterir. Ani ve süpriz durumlar karşımıza çıkabilir. Bunları yaşarken duygusal olarak da zorlanabiliriz. Ancak bu değişim içinde kaçınılmaz olacaktır. Jüpiter’in pozisyonu oldukça olumlu görünüyor. Aslan burcundaki Jüpiter’in Güneş ile yaptığı olumlu açılar önemli şahısları da karşımıza çıkaracak gibi görünüyor. Özellikle ateş ve hava elementindeki kişiler Jüpiter’den daha çok etki alabilirler.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.