LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti

Post-1-300x300 LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti

LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti

Aloe Vera Acil durum seti cildiniz için ilk yardım bakımı, her evde bulunması gereken ürünlerden oluşmaktadır.

3 üründen oluşan Aloe Vera Acil Durum Setinin içindeki kremler;

Aloe VeraPropolisli Krem: Kuru ve bakıma ihtiyacı olan ciltlere

Yeniler, yatıştırır, rahatlatır.

İpek gibi yumuşacık bir cilt için.

Aloe Vera Acil yardım spreyi; Yıpranmış ciltlere

Koruyucu bir tabaka gibi cildin üzerine yerleşir.

Yatıştırır, serinletir, yeniler

Aloe Vera Konsantre Krem; Yıpranmış ve nemden yoksun ciltlere

Yoğun nemlilik sağlar

Sivilceli ciltlerde gündüz ve gece kreminden önce kullanılır

Aloe Vera Acil Durum Seti Kullanım Alanları;

Yanık, yara, Burkulma, Çarpma, Vurma,Morarma için kullanımı; Aloe Vera Sprey, Aloe Vera Concentre krem ve Aloe Vera propolis krem sırasıyla ihtiyaca göre kullanılır.

Cilt Alerjisinde, Sinek Isırmasında ve Kaşıntı’da; Sırası ile Aloe Vera sprey ve concentrate yeterlidir. Kaşıntıyı gidermek için istenilen sıklıkta kullanılabilir.

Sertleşmiş Topuklarda, Topuk Çatlaklarında, Nasırlarda Kullanımı; Gece yatmadan önce Aloe Vera spreyi sıkın, Concentrate krem ve Propolis Krem sırası ile nasırlı ya da çatlak bulunan topuk bölgesine sürülüp çorap giyilerek yatılır.

Uçuklarda Kullanımı; Uçuklu bölgeye Propolisli krem sıkça sürülebilir. Uçuk çıkacağını anladığınızda uygularsanız uçuğu çıkmadan önce söndürebilirsiniz.

Hemoroid Kullanımı; Concentrate kremi alüminyum folyoya sıkılır fitil şeklinde rulo yaparak buzlukta dondurulur ve fitil olarak kullanılır.

Sivilce izleri, Cilt Lekeleri, Güneş ve Hamilelik Lekeleri İçin Kullanımı; Aloe Vera Sprey ve Concentrate krem yalnızca geceleri sürülür.

Ayak Mantarı ve Tırnak Mantarı İçin Kullanımı; Sprey ile Microsilver ayak kremi sırası ile kullanılır. Spreyi sıkıp biraz kurumasını bekledikten sonra Microsilver ayak kremi sürülür.

Hafif Egzamalar da Kullanımı; Propolisli krem iyileştiricidir. Özellikle eller su ve sabunla ya da soğuk ile temas ettikten sonra uygulanırsa etkilidir.

Sedef Hastalığı Kullanımı; Öncelikle sprey, Concentrate krem ve Propolis krem sırası ile uygulanır.

Yüz ve Vücuttaki Kılcal Damarlar İçin Kullanım; Concentrate kremi buzdolabında soğutup uygulamak etkilidir.

Pişiklerde Kullanım; Propolisli Krem pişik kremi olarak kullanabilir.

El Kremi Olarak Kullanım; Propolisli krem yağlı bir kremdir ve çok kuru ellerde kullanılabilir.

Saç Dibindeki Egzamalarda Kullanımı; Microsilver şampuanla duş aldıktan sonra, saç diplerine Aloe Vera sprey kullanıldığında çok etkili ve rahatlatıcıdır.

images-27-3 LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti

images-24-3 LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti  images-26-3 LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti

12826028_243083622699421_1984902709_n-1-300x216 LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti  indir-49-2 LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti  images-80 LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti  Yaniklarda-LR-Aloe-Vera-Box-Set-Kullanimi-1-233x300 LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti

images-45-2 LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti  images-46-2 LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti  images-48-2 LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti  images-49-2 LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti  indir-37-1 LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti  indir-38-1 LR Aloe Vera Acil Durum (BOX) Seti

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

 

Bir Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.