MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Aloe Vera Bakım Serisi

aloe-via-300x181 Aloe Vera Bakım Serisi

Aloe Vera Bakım Serisi

Aloe Vera (Barbadensis Miller); Dış görünüş olarak kaktüse benzer. Zambakgiller familyasındandır. Anavatanı Kuzey Afrika olan bitki sıcak ve kuru iklimlerde yetişir. Doğa Aloe Vera‘ya aylarca susuz olarak yetişme özelliği vermiştir. Aloe Vera‘nın yeşil kalın kabuğu; su ve besin maddelerini içeren jeli içinde saklar. Bu özün en önemli özelliği uzun süren kuraklık döneminde temel besin öğelerini saklaması ve zarar görmesi durumunda kendisini tedavi etmesidir. Aloe Vera içerisinde 200’den fazla bilimsel olarak kanıtlanmış besleyici madde bulunmaktadır. Bu maddeler folik asit, niasin, kolin mineralleri, bakır, lisin, trionin, valin, metionin, izolesin, fenilalanin, troptophan, arginin, asparagin asidi, glisin, alanin, tiyosin, aminoasitler, enzimler, kalsiyum (kas ve sinirler için), potasyum (sıvı dengesini korur), magnezyum(sinirler için) demir(kan oluşumu için),çinko(serbest radikallere karşı koruma), manganez(kalojen üretimi), vitaminler (A, B1,B2,B5,B6,C,E,Betakaroten) tanin ve salisilik asit şeklinde sıralanabilir.. Aloe Vera bu çok önemli özelliklerinden dolayı 5000 yıldır bir çok medeniyetler ve kültürler tarafından “şifalı bitkiler kraliçesi” olarak bilinmektedir.

s3-213x300 Aloe Vera Bakım Serisi  s2-226x300 Aloe Vera Bakım Serisi  s4-300x225 Aloe Vera Bakım Serisi

s11-300x228 Aloe Vera Bakım Serisi  SERTİFİKALANDIRMA
IASC (Uluslararası Aloe Vera Bilim Konseyi) tarafından sertifikalandırılmıştır. IASC Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir kuruluştur. Maryland’daki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Veralı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda arttırmak üzere önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

LR tüm ürünlerinde en yüksek kaliteyi ortaya koyar. Böylece en iyisi olma isteğiyle geliştirilmekte ve üretilmektedir.

ALOE VERA BAKIM SERİSİ İÇİNDEKİLER 

Özel Bakımı

Yüz Bakımı

Erkek Bakımı

El Bakımı

Diş Bakımı

Vücut Bakımı

Saç Bakımı

Solaryum Bakımı

Güneş Bakımı

Bebek Bakımı

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.