ALOE VERA Bebek Bakım Seti

LR-Aloe-Vera-Bebek-Bakimi-1 ALOE VERA Bebek Bakım Seti  Bebek bakım ürünlerinde yer alan zararlı kimyasallar; ciltte full hd film izle alerjik tepkilere, kızarıklığa, pişiğe ve mikrobik hastalıklara yol açabiliyor. Bebekleri 2019 filmleri kimyasallardan korumanın yolu ise bakım ürünlerinin içeriğini dikkatle araştırıp incelemekten geçiyor.

Bebekler yetişkinlere 2020 filmleri oranla daha ince bir cilde sahip. Derilerinin en dış tabakasında koruyuculuğu sağlayan yağ ve salgılar yeterince yok. Cilt yüz ölçümlerinin kendi ağırlıklarına oranı da yetişkinlere göre daha fazla. Bu bakımdan günlük bakım ve hijyen amaçlı kullanılan ürünlerin, bebeklerin hassas cildi ile uyumlu, saf ve doğal ürünler olması gerekir.Bebeklerin saçını ve cildinin temizlenmesini sağlayan şampuanların içeriğinde yer alan kimyasallara özellikle dikkat edilmesi gerekiyor. Şampuanların içeriğinde yer alan köpürmeyi sağlayan SLS ve SLES maddeleri ciltteki yağı çözücü bir etkiye sahip olduğu için cildi kurutabiliyor. Bu da bebeklerin cildinde çeşitli tahrişlere ve kızarıklıklara neden oluyor.Bebeklerin bakımında ve temizliğinde kullanılan ürünlerin alkol, paraben, parfüm, sülfat, phthalate, SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Laureth Sulafte) içermemesi gerekiyor. Çok hassas ve ince olan bebek cildi, zedelenme riskine de açık. Cilt bütünlüğünün bozulması ise bebek için enfeksiyon riski oluşturabilir. Bu nedenle bebeklerin temizliği ve bakımında hassas cildi ile uyumlu, saf içerikli bebek ürünleri kullanılmalı.Bebek tenine değen hiçbir ürün zararlı kimyasalları içermemeli.Bebek cildine onu besleyen koruyan ve yenileyen içerikler gereklidir. LR ALOE VIA bebek bakım serisinde aloe vera bitkisinin en önemli kısmı olan yaprak jeli kullanılmıştır.Değerli bitkisel özleri çok narin ve doğaldır. Paraben,mineral yağlar ve parfüm içermez.

LR bebek bakım serisinin geliştirilmesi için aloe vera ve aynı safa çiceğinin temel geleneksel özelliklerini ve çağın gereksinimlerine uygun bir formül içerir. Aloe vera bebek bakım seti içerisinde aloe vera hassas pişik önleyici krem, aloe vera baby hassas yıkama losyonu ve şampuanı vücut bakım losyonunu içerir.

Aloe vera hasas pişik önleyeci krem: %40 Aloe Vera jel ,aynı safa özü;pantenol içerir.pişik olmuş cildin yenilenmesini destekler ve daha fazla pişik oluşmasından korur.İrrite olmuş cildi yeniler ve cildi sakinleştirir.

ALOE VERA BABY HASSAS YIKAMA LOSYONU VE ŞAMPUANI: %30 Aloe Vera jel ,aynı safa özü ve soya yağı içerir.Cildi yıkama esnasında kurumaktan korur ve nem sağlar.Sülfat ve parfüm içermez..

ALOE VERA BABY  HASSAS YÜZ VE VÜCUT BAKIM LOSYONU: %40 Aloe vera jel, aynı safa özü ve pantenol içerir.Cilt bariyerini destekler ve nem kaybını önler.Nemlendirir besler ve cildi sakinleştirir .parfüm içermez.                               Aloe vera baby bakım serisini aynı zamanda hassas cilde sahip yetişkinlerde gönül rahatlığıyla kullanabilir..

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

 

Benzer Gönderiler

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.