MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Aloe Vera BOX Set Nerelerde Kullanılır

box-1 Aloe Vera BOX Set Nerelerde Kullanılır  LR ALOE VIA Özel Bakım Seti zarar görmüş ve tahriş olmuş cilt ve cilt iritasyonlarını düzenler. LR ALOE VIA ürünleri zarar görmüş cildin üzerini bir koruma kalkanı gibi kaplar, sakinleştirir ve cilt yenilenmesini sağlar. Bunun yanında özel etken kompleksleri ve bitki esansları ile cildi destekler.

Lr Aloe Vera Box Set gün içinde kullanabileceğiniz pratik bir seçimdir. Üç LR ALOE VIA bakım uzmanı size gerçek ve maksimum bakım sağlayarak, cildinizin doğal yenilenme sürecini destekleyecektir. Birbiriyle muhteşem uyumlu bu ürünler, beraber kullanıldığında tüm etkisini gösterecektir.

Cildi yenileyen ve bakım sağlayan yüksek Aloe Vera içeriği

Farklı cilt ihtiyaçlarına göre bitkisel ekstereler ile zenginleştirilmiş

Doğal ve etkili bir bakım için tüm ürünler paraben ve mineral yağlar içermez

CİLDİ HIZLICA SAKİNLEŞTİRMEK VE SERİNLETMEK İÇİN: ALOE VERA ACİL YARDIM SPREYİ

Aloe Vera Acil Yardım Spreyi vücudunuzun tüm bölgelerinde uygulanabilir bir üründür ve cildi bir sonraki bakıma hazırlar. İçeriğindeki %83 Aloe Vera yaprak jeli kuru, tahriş olmuş cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve 12 farklı etkisi kanıtlanmış güçlü bitki esansı ile cildi serinletir ve sakinleştirir. Paraben ve minarel yağlar içermez.

Kullanımı; İlgili cilt bölgesine yaklaşık olarak 30 cm uzaklıktan Aloe Vera Acil Yardım Spreyi’ni sıkabilirsiniz.

Yıpranmış ciltlere özel ekspres bakım: Ellerinizi yaklaşık 10 dakika Aloe Vera Acil Yardım spreyi’nin içinde bekletin, daha sonra çıkarıp kurumasını bekleyin.

Tahriş Olmuş ve Kabarmış Cilt Derisi İçin: Soğuk bir havlu üzerine Aloe Vera Acil Yardım Spreyi’ni sıkın ve zarar görmüş cilt kısımlarının üzerine serin havluyu.

İrite olmuş ve Kurumuş Saç Derisi İçin: Temiz saçın üzerine bol miktarda sıkın ve masaj yaparak saç derisinin emmesini sağlayın. Uyguladıktan sonra yıkamayın.

ALOE VERA KONSANTRE İLE CİLDİNİZİ YENİLENSİN

Aloe Vera Acil Yardım Spreyi kullanımından sonra Aloe Vera Konsantre cildin yenilenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki %90 Aloe Vera yaprak jeli yoğun nem sağlar. Böylece yıpranmış veya zarar görmüş cilt tekrar eski sağlıklı görünümüne kavuşur. Paraben ve mineral yağlar içermez.

Kullanımı: Aloe Vera Acil Yardım Spreyi’ni cildin gerekli bölgelerine sıkınız. Sonrasında Aloe Vera Konsantre Jeli  üzerine sürün.

Aloe Vera Konsantre Jel özellikle güneşte yanmış veya zarar görmüş ciltler için uygundur. Dengeyeci, ferahlatıcı mersin escort etkisinin yanında cilde aynı zamanda nem sağlar.

Araştırmada Kullanıcıların;

%70’i kullanımdan sonra cildin rahatladığını onaylıyor

%67’si cildin kuruluk hissini azalttığını onaylamış

%63’ü cildin hemen yoğun bir şekilde nemlendiğini ve bakımlı bir hal aldığını onaylamış

Aloe Vera Konsantre Jel Kasım 2007’de 30 kadın üzerinde Dermatest GmbH tarafından test edilmiştir.

ALOE VERA PROPOLİSLİ KREM İLE DAHA FAZLA NEM VE YUMUŞAKLIK

İlk iki Aloe Vera ürününden sonra Aloe Vera Propolisli Krem cildi doğal ve zengin yağlarla besler ve yumuşacık bir bakım sağlar. İçeriğindeki %80 Aloe Vera yaprak jeli sayesinde cilde dengeli bir şekilde nem sağlar ve nemi cilde hapseder.

Kullanımı: İlk önce Aloe Vera Acil Yardım Spreyi’ni ve Aloe Vera Konsantre Jeli cildinize uygulayın. Sonrasında Aloe Vera Propolisli Kremi cilde hassas bir şekilde masaj yaparak sürün.

Propolisli krem özellikle dirsek, diz ve alt bacak, topuk gibi hassas ve kuru bölgelerin kullanımı için de uygundur.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.