MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Sedef Egzama İçin Destekleyici Ürünler

sivera-300x300 Sedef Egzama İçin Destekleyici Ürünler

 

LR Aloe Vera Sedef  Ve Egzama İçin Önerilen Ürünler

Sedef ve Egzama, hastanın ayıramayacağı  belirtiler gösterebilir. Bunlar; Deri yüzeyinde, pullanma, çatlama, kuruma olarak kendini gösterir. Özellikle kronik egzamalar da bu belirtiler daha fazladır.

Yüzün T bölgesinde (alın,burun ve burun kenarları,çene) kırmızı pullanma olarak kendini gösteren bir Egzama türüdür. Bunu da ayırmak gereklidir. Atopik egzama, genetiktir. Anne ve babadan geçer ve sedefe benzer.

Bir cilt hastalığı olan sedefin değişik türleri vardır. En yaygın görüneni ise plak tipi sedeftir. Kırmızı renk üzerinde beyaz pullanma ile kendini gösterir. Egzama hastalığı çoğunlukla alerji nedeniyle oluşur. Stres ve duygusal sorunlar egzamaya neden olabilir.

ddd-221x300 Sedef Egzama İçin Destekleyici Ürünler  ALOE VERA DERMAINTENCE KREM ÖZELLİKLERİ

Cildin doğal koruyucu bariyerinin güçlendirilmesi ve cildin nem içeriğinin düzenlenmesi için. Sertleşmiş cilt kısımlarına bakım yaparak, yumuşak ve pürüzsüz hale getirerek, kızarıklığı ve kaşıntıyı giderir. %20 Aloe Vera ve B12 vitamini, mahonya etken madde kompleksi içerir.

Hassa cildin yenilikçi çözümü özellikle yüz, boyun, dirsek, diz kapağının arka bölümü gibi yerler için uygundur.

Sedef ve Egzama da son derece iddialı sonuçlar elde edilebilir, derin topuk çatlaklarında ve dirseklerde çok etkilidir. Hamilelik öncesi, sonrası yada kilo alımlarından sonra oluşan çatlaklarda etkili sonuçlar alınır.

SEDEF VE EGZAMA İÇİN YARDIMCI ÜRÜNLERİN KULLANIMI; Sprey, Dermaintence,  Aloe Vera el sabunu, Av. Duş jeli, Sivera İçecek.

Sedef için kullanımda; Propolis krem ve Dermaıntence krem yeterli olacaktır. Sabah akşam günde iki kez kullanılmalıdır.

Egzama İçin Dermaintense Ürün Kullanımı; İçerisindeki B12 sayesinde bağışıklık sistemini baskılar. Eğer Egzamanız atak döneminde değil ise, Aloe Vera Propolis kreminden sonra sürmelisiniz. Eğer Egzamanız atak dönemindeyse önce Aloe Vera sprey, arkasından Aloe Vera Propolis krem ve biraz bekledikten sonra Dermaıntense kremi sürebilirsiniz.

Saç Diplerindeki Egzama İçin Ürün Kullanımı; Saç diplerindeki egzama için, Microsilver şampuanla duş alındıktan sonra, saç diplerine Aloe Vera Acil durum Spreyi sıkılması etkili ve rahatlatıcı olur.

Günlük yaşantımızda kullandığımız kimyasal içerikli sabun ve şampuanlar egzama ve sedefi tetiklemektedir. Bunun için doğal ürünleri tercih etmenizde fayda vardır. Vücuttaki, ellerdeki ve saç diplerindeki egzama ve sedef için;

Aloe Veralı El Sabunu, Aloe Vera Şampuan, Aloe Vera Duş Jeli, Aloe Vera Saç ve Vücut Şampuanları kullanmanız ürünlerin daha çabuk etki etmesini sağlayacaktır.

images-14-4 Sedef Egzama İçin Destekleyici Ürünler  indir-51-1 Sedef Egzama İçin Destekleyici Ürünler  images-13-3 Sedef Egzama İçin Destekleyici Ürünler

 

indir-43-1 Sedef Egzama İçin Destekleyici Ürünler  indir-41-1 Sedef Egzama İçin Destekleyici Ürünler  images-54-2 Sedef Egzama İçin Destekleyici Ürünler  images-53-3-300x123 Sedef Egzama İçin Destekleyici Ürünler  images-52-3 Sedef Egzama İçin Destekleyici Ürünler  images-51-2 Sedef Egzama İçin Destekleyici Ürünler  images-50-1 Sedef Egzama İçin Destekleyici Ürünler  indir-40-1 Sedef Egzama İçin Destekleyici Ürünler

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.