MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Aloe Vera El Sabunu

el Aloe Vera El Sabunu  Sabun kimyasal yağ asitlerine sülfat bazlı köpürtücü maddeler eklenerek sıvı halde hazırlanan bir tür kimyasal deterjandır.Deterjan bazlı olduğu içinde cildinizi kurutur. Gözle görülmeyen çatlaklar oluşturur ve bu çatlaklardan zararlı kimyasallar emilerek kolayca kana karışır .  Sabun hayatımızın en önemli bir parçasıdır. Kişisel temizlik olarak yaygın bir şekilde kullanıyoruz.Günümüzde en yaygın olanda sağlık açısından en çok önemsediğimiz sabunlar antibakteriyel  sabunlar oluyor genelde. Antibakteriyel sabun sıradan bir sıvı sabuna mikro organizmaları öldüren kimyasalların eklenmesi ile oluşuyor. Bu kimyasallardan en bilineni triklosandır.  Bu madde elimizdeki faydalı bakterileri de öldürerek cilt florasını bozar .Triklosan  kas ve iskelet sistemini de bozduğu ortaya çıkmıştır. Triklosan; antibakteriyel sabunlar,diş macunları, deodorantlar, traş losyonları  kozmetikler gibi bir çok üründe kullanılan bir maddedir.

 Triklosanla fazla temasları olan çocukların alerjilerin çok sık görüldüğü de pek çok araştırma ile ortaya cıkmıştır. Bazı kişilerde cilt sorunlarına yol açabileceğide bilinmektedir. Antibakteriyel anneler için sihirli bir kelimedir.Bu ürünler sayesinde çocuklarını mikroplara karşı koruduklarını düşünürken aslında ciddi zarar verebileceklerinin farkında degiller. Antibakteriyel sabunlar;endokrin sistemini bozma eğilimindedir. Hormonal dengesizliklere yol açabilir. Cilt kuruluğuna neden olur. Alerjiye karşı eğiliminizi de artırır. Doğal bitkisel sıvı sabun kullanarak çocuklarımızın ve ailemizin sağlığını tehtid etmeden elimizdeki zararlı mikroorganizmalar ve kirlerden kurtulabiliriz Lr ALEOVERA  SIVI EL SABUNU‘nu hem doğal olması acısından hemde triklosan içermediği için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. ALOE VERA SIVI EL SABUNU %38 aleovera jel ve aynısefaözü içerir. Nem ile besleyerek hassas bakım yapar. Ellerinizi sık yıkadığınızda bile cildi kurutmaz. BU narin temizleme sistemi yıkarken bile bakım yapmak için palm çekirdeği gliseritleri ,şeker tensidi,E ve C vitaminleriyle desteklenir.                                                                  Günlük el bakımı için ellerinizi yıkadıktan sonra Aloe Vera EL KREMİNİ kullanabilirsiniz.Çok kuru ellere sahip iseniz LR ZENGİN İÇERİKLİ ALOE VERA EL KREMİ ni kullanmanız doğru bir tercih olacaktır..

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.