MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

ALOE VERA Gece Ve Gündüz Kremi

 

IMG_1241 ALOE VERA Gece Ve Gündüz Kremi  ALOE VERA GECE VE GÜNDÜZ KREMİ

Gündüz ve gece kullanılan kremler cildimizin yaşlanmasını, kırışıkların oluşumunu engeller ve cildimiz daha canlı, daha parlak görünür, cilt yenilenir. Bakım kremlerini sürmeden önce cildimizi temizlemeli, toniklemeli ve temiz cilde sürmeliyiz. Aloe Vera gündüz kremini temiz cilde uyguladığınızda gün boyu cildinizdeki tazeliği ve nemi hissetmek mümkün. Gündüz kreminizi cildinize aşağıdan yukarıya doğru dairesel hareketlerle sürmelisiniz.

Aloe Vera gece kremini de temizlenmiş  ve tonik yapılmış cilde uygulamalısınız. Gece kremi gece cildinizi besler ve esneklik sağlar. Boyun ve dekolte bölgesine de uygulayabilirsiniz. Cildinize uyguladığınız kremleri dairesel hareketlerle ve aşağıdan yukarı doğru uygulamanızda fayda vardır. Gece kremlerinizi cildinize yatmadan 10-15 dakika önce sürerseniz, yüzünüz yastığa değdiğinde cilt kremi almış olacaktır. Cildimiz gece biz uyurken yenilendiği için gece kremlerini kullanmak çok önemlidir.

Göz kremlerini, göz altlarınıza uygularken çok fazla sürmeden parmak uçlarınızla bastırmadan, hafif vurarak göz etrafına yayarak sürmenizde fayda vardır. Göz çevresi çok ince olduğu için nazik hareketlerle sürmeliyiz.

ALOE VERA Gündüz Kremi

Kivi özü cildi tazeler ve C vitamini içerir. Hafif ve zarif bir kokuya sahip nemlendirici kremdir. Cilde yoğun nemlilik kazandırır.Cildinize pürüzsüzlük ve yumuşaklık kazandırır. Makyaj öncesi kullanıldığında gün boyu taze ve ışıl ışıl bir cilde sahip olursunuz. %50 Aloe Vera içerir. Organik zeytin özü içeren krem antioksidatif etkiye sahiptir. Sabahları uyandığınızda yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz.

ALOE VERA Gece Kremi

Organik zeytin özü ve zeytin yağı cildi canlandırır ve nem kazandırır. Hafif ve zengin gece kremi geceleri cildi yeniler. Cilde esneklik ve parlak bir görünüm kazandırır. Eğer gün içerisinde de cildinizde kuruluk ve gerginlik hissediyorsanız gündüzleride kullanabilirsiniz. Bitkisel yağlar ve balmumu esterisinden oluşan bakım kombinasyonu squalan, gliserin ve A vitamini ile tamamlanır. Aloe Vera gece kremi sayesinde cilt rahatlar ve yumuşacık olur.

IMG_1974 ALOE VERA Gece Ve Gündüz Kremi  ALOE VERA Göz Kremi

İçeriğinde manolya özü cildi yumuşak bir şekilde besler.

Hassas göz bölgeleri için zarif ve yumuşak dokusu ile serinletici ve nemlendirici bir krem jel’dir.

Serinletici etkisi ile göz altındaki koyu halkaları ve göz yaşı keselerini rahatlatır.

Haloxyl göz bölgesinin daha aydınlık görünmesini sağlar.

Göz çevresi gerginleşir ve taze bir görünüm kazanır.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.