MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Aloe Vera Nedir ve Bakım İçin Neden Uygundur?

Aloe-vera-300x199 Aloe Vera Nedir ve Bakım İçin Neden Uygundur?  Aloe Vera Nedir ve Bakım İçin Neden Uygundur?

Aloe Vera bitkisi binlerce yıldır herkes tarafından bilinmektedir. Aloe Vera bitkisinin içinde bir çok madde özellikle de cilt bakımda kendini kanıtlamıştır. Çünkü; Aloe Vera‘nın yeşil dış kabuğu; su ve besin maddelerini içeren yaprak özünü yani jel’i içinde saklar. Bu özün en önemli özelliği uzun süren kuraklık döneminde temel besin öğelerini saklaması ve bitkinin zarar görmesi durumunda kendisini tedavi etmesidir. Aloe Vera (Barbadensis Miller) içerisinde 200’den fazla bilimsel olarak kanıtlanmış besleyici madde bulunmaktadır. Aloe Vera bu özelliklerinden dolayı 5000 yıldır pek çok medeniyetler ve kültürler tarafından ”şifalı bitkilerin kraliçesi” olarak adlandırılmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra Aloe Vera cildinizin koruma mekanizmasını güçlendirmekte, cildin nem dengesini sağlamakta ve düzenli kullanımda gözle görülür bir canlılık sağlamaktadır.

Aloe Vera bakım ürünlerinin listesi epey uzundur. Bu listede bir den çok bakım ve temizlik ürünleri, yüz kremi, vücut losyonu, duş jeli ve şampuan, el kremi, diş macunu ve güneş koruyucu ürün bulunan 50’den fazla ürünü içine almaktadır.

AloeVera_Face2-300x157 Aloe Vera Nedir ve Bakım İçin Neden Uygundur?  LR Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

LR ürünlerinin hepsi yüksek kalite değerindedir. LR‘nin ilkesi Aloe Vera ürünlerinde en iyi olmaktır. Bu sebepten her üründe saf Aloe Vera yaprakları kullanılmaktadır. İçerisinde bulunan içeriklerin yok olmaması için özenli bir şekilde işleme sürecine giriliyor ve yüksek kaliteli hazır ürün elde etmek için yüksek Aloe Vera jel konsantrasyonu kullanıyoruz. LR Aloe Vera ürünleri bu yüksek kaliteyi aynı zamanda çok rağbet gören IASC mührüne de borçludur ve LR Aloe Vera Bakım ürünleri yıllar önce bu işareti kullanma hakkını elde etmiştir.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.