ALOE VERA Temizleme Sütü Ve Cilt Toniği

indir-35-1-300x166 ALOE VERA Temizleme Sütü Ve Cilt Toniği  Cildimizin temiz, canlı ve pırıl pırıl görünmesi çok önemlidir. Cildimiz temiz olduğunda hava alır ve canlanır. Cilt temizliğini yeterince önemsemediğimiz  taktirde matlaşır, renksiz, donuk ve bakımsız görünür. Yağlı ciltlerde ise siyah nokta oluşumunu çoğaltır. Cildimizin daha sağlıklı, temiz ve canlı görünmesi için her gün sabah kalktığımızda ve akşam yatmadan önce temizlemek ve tonik uygulamak çok önemlidir. Cildimizi temizlemek, yıkamak ne kadar önemli ise, tonik uygulamak da o kadar önemlidir. Temiz cilde düzenli olarak tonik uygulandığında ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur.

 

indir-34-1-300x166 ALOE VERA Temizleme Sütü Ve Cilt Toniği  Temizleme Sütü; İçerisinde %50 Aloe Vera ve Yasemin özü içerir. Hassas ve kuru ciltler için uygundur.

Hafif ve Yumuşak Temizler

Cildi Yumuşakça Temizler

Cildin Nem Oranını Korur

Makyajlı cilde yumuşak ve etkili temizlik sağlar.

Aloe Vera Temizleme Sütü Kullanımı; Yüzünüzü nemlendirin ve temizleme sütü ile hafif masaj yapın. Daha sonra bol su ile yıkayın. Göz çevresine uygulamaktan kaçının. Boyun ve dekolte bölgesine de uygulayabilirsiniz.

 

 

images-31-2 ALOE VERA Temizleme Sütü Ve Cilt Toniği  Cilt Toniği; İçerisinde %50 Aloe Vera ve Yasemin özü içerir.

Hafif Ve Alkolsüz Tonik

Temizleme Sonrasında Makyaj Kalıntılarını Temizlemek İçin İdealdir.

Temizleme Sonrasında Cildi Canlandırır.

Nem vererek cildi tazeler, besler.

Makyaj temizlemek için uygundur.

Aloe Vera Tonik Kullanımı; Temizleme sütü ile temizledikten sonra pamuk ile nazikçe yüzünüzü silin. Göz çevresine uygulamaktan kaçının.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.