MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Ayak Ve Tırnak Mantarı İçin LR Microsilver

images-2-3 Ayak Ve Tırnak Mantarı İçin LR Microsilver

Ayak Ve Tırnak Mantarı İçin LR Microsilver

Mantar derinin dış tabakası olan Keratine yerleşir ve burada yaşar. Ancak tırnak gibi sert keratenin içine girebilirler ve bu durumda da tırnağın mantar enfeksiyonu ile sonuçlanır. Hasta olan tırnak önce sararmaya başlar, zamanla ilerleyerek kalınlaşır ve bu daha da artarak tırnak ufalanmaya başlar. Tırnak mantarı belirtilerinden biri de Tırnağın üzerinde, beyaz lekeler ve çizgiler ile de görülebilir. Tırnak mantarı bir tür enfeksiyondur ve sadece görünümü kötüleştirmekle kalmaz, ağrı ve acılara da neden olabilir.
Tırnak mantarı kişiden kişiye bulaşabilmektedir. Özellikle nemli ortamlarda üreyen tırnak mantarı en çok ortak kullanılan (terlik, duş, havlu, ayakkabı, manikür, pedikür, havuz vb…)bulaşır.
Ayak Ve Tırnak Mantarı  Belirtileri Ve Sebepleri
Kaşıntı, kızarıklık sulanma, su dolu kabarcıklar gibi durumlarda mantardan şüphelenebilirsiniz. Mantar karanlık bölgelerde yetişir. Nemli ve sıcak olan ortamlarda Üreyen mikroorganizmalar’dır.
Ayak mantarları oluşma nedenleri; uzun süreli kapalı ve dar ayakkabı giyilmesi, ayağı terleten teri çekmeyen çorap tercih edilmesi ve duştan çıktıktan sonra ayağın ve parmak aralarının kurulanmaması mikroorganizmaların üremesi için birkaç nedenlerdendir. Tırnağın yanlış kesilmesi ile tırnak altında oluşan boşluk mantar üremesine neden olabilir.
Ayak ve tırnak mantarlarından korunmak için ayak temiz, serin ve kuru tutulmalı, pamuklu veya yün çorap, hava alan ayakkabılar tercih edilmelidir.
Dar burunlu, yüksek topuklu, bursa escort, eski, yıpranmış ayakkabı kullanılmamalı, çorapsız giyilen ayakkabı ve başkasının ayakkabısı tercih edilmemelidir.

LR Tırnak Mantarı,Ayak Mantarı Ve Ayak Kokusu İçin Kullanılacak Ürünler;

Öncelikle Ayak Microsilver duş jeli ile yıkanıp, ayak iyice havlu peçete ile parmak araları dahil, kurulandıktan sonra LR Aloe Vera Acil Durum Spreyi sıkılır ve biraz kurumasını bekledikten sonra LR Microsilver Ayak Kremi uygulanır. Günde iki kere uygulanması tavsiye edilir. Bazı durumlarda mantar rahatsızlıklarında LR Propolisli krem kullanılır. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki LR Üyelik Başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Biz size geri dönüş yaparız.

images-300 Ayak Ve Tırnak Mantarı İçin LR Microsilver  indir-63-1 Ayak Ve Tırnak Mantarı İçin LR Microsilver  images-3-2 Ayak Ve Tırnak Mantarı İçin LR Microsilver

indir-1-4-300x158 Ayak Ve Tırnak Mantarı İçin LR Microsilver

 

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.