Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

beyaz2 Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir? Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Her kadının beğendiği, üzerinde görmek istediği beyaz pantolon tarzları vardır. Ancak beyaz pantolon tercih ederken üzerimde nasıl kombinleyeceğimizi uzun uzun düşünürüz. Zor bir parça olan beyaz pantolonun bizi olduğumuzdan daha kilolu, fazla iddialı göstereceğini düşünerek tercih etmekte zorlanırız. Size vereceğim öneriler ile birlikte beyaz pantolon giymek sizin için daha keyifli bir hale gelecek.

Evet beyaz pantolonlar karar vermesi zor parçalardır. Ancak doğru kombin ile birlikte kendi tarzınızı yakalayabilirsiniz.

 • Boyunuzu daha uzun göstermek istiyorsanız pantolonunuzu yüksek bel seçmelisiniz. Ancak yüksek belden kastım bel kıvrımlarınızı aşacak şekilde olmamalı. Çünkü bu tercihte sanıldığının aksine zayıf değil kalın belli gözükürsünüz. Ayrıca bu durum üstünüzü daha kısa göstereceğinden vücudunuz orantısız duracaktır.
 • Kalçalarınızdan memnun değilseniz seçeceğiniz beyaz pantolonların üzerine kalçanızı kapanacak bol tşörtler tercih edebilirsiniz. Böylece daha cool bir görünüme sahip olabilirsiniz.
 • Daha ince görünmek için yanlarında siyah uzun şeritleri olan beyaz pantolonlar tercih edebilirsiniz.
 • Beyaz pantolonlarınızı yalnızca siyah bir tişört yada gömlek ile kullanabileceğini düşünmeyin. Yeşil, pembe yada kot gömlek, salaş tşörtler, deri ceketler ile de şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.
 • Son zamanların modası olan bol paçalı beyaz pantolonları da kendi tarzınıza göre kombinleyebilirsiniz. Kesik ve bol paçalar 2016 modasının gözdelerinden…
 • Beyaz pantolonların yanı sıra beyaz şalvar modellerini de tercih edebilirsiniz. Yaz ayların en rahat parçaları olan şalvar örneklerini de sizlerle paylaştım.
 • Hem cool hem de iddialı olmak istiyorum diyorsanız beyaz pantolon üzerine beyaz blazer ceketler tercih edebilirsiniz. İçinize giyeceğiniz sade renkli bir body ile tüm dikkatleri üzerinize geçebilirsiniz.
 • Stiletto her kadının kurtarıcısıdır. Yine beyaz dar paça pantolonlarınızın altına rengarenk stilettolar tercih edebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken unsur kombinleyeceğiniz bluz yada tşörtler olacaktır. Stilettonuzu renkli geçecekseniz üzerinize daha sade bir tşört yada bluz seçmenizi öneririm.
 • Beyaz kumaş pantolonlar… Evet! Yüksek belli olanlar favorilerim arasında. Üzerinize giyeceğiniz renkli kısa bluzleriniz yada tşörtleriniz ile fark yaratabilirsiniz.
 • Dizleri yırtık dar bir beyaz pantolon üzerine siyah uzun bir tşört tercih edebilir. Siyah bir stiletto ile de kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Daha çok fikir sahibi olabilmeniz için sizler için örnek kombinler seçtim. Eminim kendi tarzınıza uygun kombinler yakalayacaksınızdır.

IMG_7978 Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?
@instalmanya

 

IMG_7979 Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?
@raizamarinari

5dc3e6ce55ad0ecac235e23c79c756fa Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir? 2013-beyaz-pantolon-kombinleri Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir? 86bcf8d00534d15b558cc1e0c5ea0f7f Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

beyaz Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?  beyaz-pantolon Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

beyaz-pantolon-modeli Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir? beyaz-pantolon-kısa-boy-1 Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

IMG_7984 Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir? culottes-pantolon-kombinleri-2015-1 Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

IMG_7987 Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

IMG_7990-1 Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

IMG_7992-1 Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

IMG_7988 Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir? Sonbahar-kış-modasında-beyaz-pantolon Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir? IMG_8124 Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir? Whıte-jean-pantolon-winter-beyaz-kot-pantolon-kazak-kombinleri-kışın-beyaz-kot-pantolon-nasıl-giyilir-siyah-kazak Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?  yuksek-belli-beyaz-pantolon-kombini-2016 Beyaz Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

 

 

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.