Bir Kadın Nasıl Stil Sahibi Olur?

erol-albayrak-defile-davetiye-yarismasi-2049619-300x155 Bir Kadın Nasıl Stil Sahibi Olur?  Bir Kadın Nasıl Stil Sahibi Olur?

Bir kadın basit yöntemlerle nasıl stil sahibi olur? Vücut ölçülerimize göre nasıl giyinmeliyiz? Ünlü modacı Erol Albayrak’dan kadınlar için tüyolar…

Ünlü modacı Erol Albayrak bayanlar için hem ekonomik hemde basit önerileri ile kadınların modayı yakından takip edebilmesi ve güzel görünebilmesi için önemli açıklamalarda bulundu.

Kilolu-kadınlar-nasıl-giyinmeli-3-225x300 Bir Kadın Nasıl Stil Sahibi Olur?  ”Tabi önce en önemlisi; kişinin kendisini iyi tanıması yani fiziki olarak kendi ile barışık olması ilk şarttır. Tüm stil ikonlarına da baktığınızda o öz güveni görebilirsiniz. Modanın dinamiklerini de yakından takip etmek gerekiyor. Doğru noktalarda doğru stilleri yakalamak için iyi bir araştırmacı ruha sahip olmak lazım. Dünyada ve moda haftalarında neler oluyor? Modacılar hangi çizgilerde gidiyor? Bunların hepsine bakmakta fayda var. Kendi stillerini belirleyenler de aslında ne kadar çok moda ile içli dışlı oldukları net olarak anlaşılır. Sosyal medyada kadınlara artık bir çok imkan sunabiliyor. Dünyanın neresinde nasıl bir moda akımı var nerede defile oluyor yada belirli kurumların belirlemiş oldukları moda trendlerini artık çok rahat bir şekilde internetten bulup erişebiliyoruz. O sebepten biraz güncel ve sosyal olmakta fayda var. 2016-2017 kış modasında da sarı tonlarının yanı sıra sarıdan hardala kadar olan tonların çok ön plana çıktığını göreceğiz. Bununla beraber asimetrik kesimler çok ön planda olacaktır. Bir kadının stil sahibi olabilmesi için kendi anatomisini iyi tanıması önemlidir. kısa-boylu-kadınlar-nasıl-etek-giymeli-200x300 Bir Kadın Nasıl Stil Sahibi Olur?  Özellikle iri göğüslü kadınlar daha grift şeyler tercih etmesi gerekir. Bir kadın ne kadar çok omuzlarını ön plana çıkarırsa göğüslerini o kadar inceltmiş oluyor. Göbek ve basen saklamakta doğru kıyafet yöntemi ile mümkün oluyor. Daha asimetrik kuplar kullanarak, belirli aksesuarlarla kamufle ederek kiloyu kapatabiliriz. Birde kilolu hanımlar her zaman sivri kesimler, yani V yakalar tercih etmelidir. Ama bunu sadece kıyafet olarak da düşünmemek gerekir. Ayakkabı seçimleri de çok önemlidir. Mesela boyunuz kısa ise ucu sivri ayakkabılar tercih edebilirler.”

Özellikle sosyal medya modayı yakından takip etmek isteyenler için bir alternatiftir. Yani mesela kırmızı renk bu sene moda değil ise bunu mutlaka bloggerlerden stilistlerden ve moda ikonlarından görebilirsiniz. Her sene modayı takip edenleri adeta büyüleyen Paris moda haftası da size fikir verebilir.

 

-доставка-Большой-размер-западный-стиль-мода-сплошной-цвет-туника-с-длинными-рукавами-серый-4-размеры-300x300 Bir Kadın Nasıl Stil Sahibi Olur?   s-02ec31335ff0787638346a4e8680fdda196f3565-300x300 Bir Kadın Nasıl Stil Sahibi Olur?

vucut_tipi460-300x195 Bir Kadın Nasıl Stil Sahibi Olur?   unlulerin-kiyafetleri-300x225 Bir Kadın Nasıl Stil Sahibi Olur?

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.