MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Örgüler Bu Sene Çok Moda

images-13-1 Örgüler Bu Sene Çok Moda  Geçen kış kendini podyumlarda göstermeye başlayan örgü bu sezon sahalara indi. Elbiseler, kazaklar ve pantolonlar derken bu kış örgünün dozajı artıyor ve altlı üstlü takımlar olarak karşımıza çıkıyor.

Her Markanın Örgü Yorumu Farklı

Chanel, kolsuz örgü süveterleri ‘yeni cool’ mertebesine taşırken, Wang gotik kızlarını örgü kazaklarla yumuşatıyor ve tabii geneli ele geçiren detaylarda örgüyü deri ve zincirle birleştiriyor. Geçmişten izler 70’lerin başından etkilenen tasarımlarda ise örgülere, dönemin canlı renkleri ve diskonun başlangıç desenleri yansıyor. Rachel Comey’de ise şiş numaraları büyüyor ve büyük kalıplı ceketler için örgü harekete geçiyor; bir ters bir düz… Laura Biagiotti’nin kızları büyük balıkçı yaka örgüleriyle sıcak bir kış vaat ediyor ve markanın estetik anlayışına sadık kalarak pastel renk paletiyle podyumda yürüyorlar.

Üst üste giyilerek kolayca kombinlenebilen parçalar, stil sahibi modaseverlere rahat bir hava katıyor. Bu görünüm, ekstra uzun örgü atkılar, çizgili ağ örgüsü kazaklar, imitasyon kürk yelekler ile bilek boyu elbiselerle tamamlanıyor. Tommy Hilfiger’ın zamana meydan okuyan formları ve titiz dikişleri, kesinlikle rock bir görünümün enerjisini taşıyor.

fotoğraf-5-5-1-300x297 Örgüler Bu Sene Çok Moda  indir-3-1 Örgüler Bu Sene Çok Moda  indir-2-1 Örgüler Bu Sene Çok Moda  images-13-1 Örgüler Bu Sene Çok Moda  indir-4-1 Örgüler Bu Sene Çok Moda  images-11-1 Örgüler Bu Sene Çok Moda  images-12-2 Örgüler Bu Sene Çok Moda  images-10-1-166x300 Örgüler Bu Sene Çok Moda

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.