LR CİLT LEKESİ ÜRÜNLERİ

LR CİLT LEKESİ ÜRÜNLERİ

leke-1-150x150 LR CİLT LEKESİ ÜRÜNLERİ  Cilt lekeleri günümüzde bir çok erkeğin ve bayanın kabusu durumuna gelmiştir.Ten rengindeki farklılık bu durumu etkilememektedir. Artık günümüzde ister açık tenli olun, ister koyu tenli cilt lekeleri Çok belirgin olmasalar bile rahatsız edicidir.  Özellikle yaz aylarında hemde her yaşta kişinin karşılaşabileceği cilt sorunudur. Cilt lekeleri deyince aklımıza ilk gelen güneş lekeleri oluyor. Fakat bu lekeler sadece güneş lekelerini içermiyor. Çiller, sivilce (akne)lekesi hamilelik lekeleri ve yaşlılık belirtisi olan kahve rengi lekelerdir. Doğuştan gelen lekeler özellikle eller,yüz ,boyun ve dekolte bölgesinde görülürler .insanların %70 inde az yada çok bulunurlar. Bulundukları yerler itibariyle de anlaşılacağı gibi güneşin mor ötesi ışınlarının deri üzerinde hasar görmesiyle derinin geliştirdiği bir yanıttır. Deride melanin  olarak da isimlendirdiğimiz derinin boyar maddesinin belirli alanlarda fazla miktarda birikmesiyle gelişir. Bu lekeler için bir çok tedavi yöntemi uygulanmaktadır günümüzde. En kolay ve pratik yol ise evde kendimizin uygulayabileceği yöntemlerdir bunlar. Bunu nasıl yapabiliriz derseniz, bu noktada LR’ nin  sizinde evde çok kolay uygulayabileceğiniz ürünleri devreye giriyor. Bu ürünler nelerdir diye  sorarsanız? cilt temizliğinde olmazsa olmazımız zeitgard 1 fırça baslıklı cihazımız. Zeıtgard1 cihazı cildi 10 kat derinlemesine temizleyen cilt temizleme cihazımız dır. Bu cihazımızla gereken cilt temizliğimiz yapıyoruz. Arkasından aleo via tonikle cildimizi yatıştırıp 2 dakika sonra concantre jeli tüm yüzümüze uyguluyoruz. 10 dakika bekledikten sonra msn jelimizi sadece cilt lekelerinin olduğu bölgeye uyguluyoruz .(yağlı ciltler için msm yerine concantre jelimiz daha uygun). MSM jel biraz yağlı bir krem olduğu için yağlı ciltlerde sivilcelenme yapabilir. Haftada 2 yada 3 defa aleo vıa peeling uygulayarak cildimizin daha sağlıklı ve canlı bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz. (zeitgard 1 cihazı olanlar bu uygulamayı  geçebilir) çünkü; cihaz cildin 10 kat derinine indiği için aynı zamanda peeling görevi de yapıyor.

Cİlt lekeleri, MSM jel, concantre jel, peeling ve zeıtgard1 temizleme cihazımız için daha fazla bilgi edinebilir diğer makalelerimizi inceleyebilir ya da form doldurabilirsiniz.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

 

Benzer Gönderiler

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.