Colours Oje Çıkartıcı El Bakımı

IMG_1683 Colours Oje Çıkartıcı El Bakımı  LR Colours Serisinden oje çıkartıcıdan bahsetmek istiyorum bu yazımda. Güzel bakımlı ellere sahip olmayı bayanlar olarak hepimiz isteriz. Ojemizi süreriz el kremimizi süreriz ve uzun uzun ellerimize bakıp güzellikleriyle mutlu oluruz. Bir 2018 filmleri kaç gün sonra sürdüğümüz ojenin uçları çıkmaya başlar, çıkarmaya üşenir üzerine bir kat daha sürer ve yada uçları çıkmış bir şekilde kullanırız. Zaman zamanda aseton yabancı film izle olsa pamuk olmaz. Pamuk olsa aseton olmaz. LR colours oje çıkarıcının içerisinde aseton yoktur. Asetonsuz bileşimi tırnakları korur ve doğal film indir kayısı yağı ek olarak bakım yapar ve tırnağa yağ sağlar. Kullanımı da oldukça kolaydır.

Oje çıkartıcı kutu ile ojelerinizi kolayca ve zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Parmağınızı kutunun içinde hafifçe çevirin. Oje çıkartıcısına batırılmış sünger en zorlu ojeleri bile kalıntısız bir şekilde çıkarır.

Ojenizi çıkardıktan sonra aloe vera makyaj temizleme mendilleri ile ellerinizi silebilirsiniz. Makyaj temizleme mendilleri % 30 aloe vera jeli ve yaban gülü ekstresi özü cildi derinlemesine temizliyor ve cildi kurutmuyor. Daha sonra El & Tırnak serumunu tırnaklarınıza ve ellerinize sürebilir ve tırnak etlerinizin ve ellerinizin yumuşacık olduğuna şahit olabilirsiniz. El ve tırnak serumu tüm cilt tipleri için uygundur. Özellikle de hassas ve çatlak ciltlere yoğun bakım sağlar. Çok kuru ellerde zaman zaman tırnak kenarlarındaki etlerde yarılmalar oluşur ve acı verir. Görüntü olarak da eller sağlıksız görünür. Bu bakım yağı ile elleriniz daha yumuşak ve bakımlı görünecektir. El ve tırnak serumu içerisinde Üzüm çekirdeği yağı, Avokado yağı, Jojoba yağı ve E vitamini içeren el serumu kuru ellere nem sağlar ve uzun süre bakım yapar.

Havaların soğuduğu şu günlerde elleriniz için aloe vera el kreminizi de çantanızdan eksik etmeyeceğinizden eminim. İçerisinde %40 aloe vera jeli ve aynı safa özü içeriyor. Eğer elleriniz çok kuru ve çatlamaya meyilli ise aloe vera zengin içerikli el kremini kullanmanızı tavsiye ederim. Oldukça memnun kalacağınızdan eminim.

Anneler Soruyor youtube kanalımızdan da yayın yaparak ürünlerimizi tanıtmaya başladık. Umarım memnun kalırsınız.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

 

Benzer Gönderiler

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.