MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Açık Omuz Bluz Modelleri

dusukomuzbluzmodasi Açık Omuz Bluz Modelleri

açık Omuz Bluz Modelleri

Yazın bitimine sayılı günler kala bu düşük omuz modasına sizde ayak uydurun. Açık omuzlu bluzler 2019 yaz modasının en tepesinde. Ancak sonbahar aylarında da tercih edebileceğiniz modellerde mevcut. Sarkan kollarınızı, kilolarınızı dert etmeden kullanabileceğiniz düşük omuz bluz her kadının gözdesi hale geldi. Öyle ki bu moda çok uzun süre zirveden inmeyecek gibi görünüyor.

İster dantelli, gösterişli modeller, isterseniz yırtık kot jean ile rahatlıkla kombin edebileceğiniz modeller ile cool bir görünümü yakalayabilirsiniz. Omuzları beni rahatsız ediyor, hareketlerimi kısıtlıyor diyorsanız; Yakası lastikli olan düşük omuzlu bluzleri, uzun etekler üzerine giyebileceğiniz dantel garnili mini bluzleri, kot şortlarınızın üzerine dantel detaylı çingene bluzleri, daha göz kamaştırıcı bir şeyler istiyorsanız omuz dekolteli modellerini tercih edebilirsiniz. Yani diyeceğim o ki sizde açık omuzlu bluzlere benim gibi aşıksanız seçenek çok hanımlar, bu durum da tercih sizin… Şimdi ben küçük bir araştırma yaptım ve en çok beğendiğim modelleri sizlerle paylaştım. Kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Her ortamda rahatlıkla giyebileceğiniz harika bluzları her kadının dolabında görmek mümkün. Kombin yapmak oldukça basit olduğu için kendi tarzımızı da yaratabiliriz. Tatilde gündüz şort ile kombin yapabilir, akşam ise pantolon ya da etek ile kombinleyerek omuz dekoltesi ile harikalar yaratabiliriz.

 

AÇIK OMUZLU Bluz Önerileri

Omuz dekoltesi ile şık ve çekici olabileceğimiz gibi, aynı zamanda yanlış tercihlerle şıklığımıza gölge düşürebiliriz. Omuzlarımız çok geniş yada göğüslerimiz büyükse seçimlerimizde kabarık ve fırfırlı bluzleri tercih etmemeliyiz. Daha geniş duran omuzlar ile vücudunuz daha şekilsiz görünebilir. Bunun için de daha sade ve düz tercihlerimiz olmalı. Omuzlarımız dar ve ince ise daha abartılı gösterişli, kabarık, fırfırlı bluzler hem göğüs dekoltesini daha öne çıkaracak ve daha geniş durduğu için oldukça şık ve çekici gösterecektir. Kot pantolon ve şortların üzerine belde biten tercihler ise hem daha zarif, hem de daha gösterişli olacaktır. Kumaş pantolon ve belde biten düşük omuz bluzleri topuklu ayakkabı ile kombinleyerek feminen bir tarz oluşturabilirsiniz. tercih sizin…

acikomuzlubluz-2 Açık Omuz Bluz Modelleri  acikomuzlubluz-3 Açık Omuz Bluz Modelleri  dusukomuzlubluzler Açık Omuz Bluz Modelleri  acikomuzlubluz-4 Açık Omuz Bluz Modelleri

 

AÇIK OMUZLU ELBİSE MODELLERi

Açık omuzlu elbiseler de hem gece, hem gündüz kullanabileceğimiz ve tek parça olduğu için de işimizi kolaylaştıran, aynı zamanda da çok şık ve rahat elbise modelidir. Oldukça sade bir omuzları açık elbiseyi gündüz terlikle salaş kullanabileceğimiz gibi akşam topuklu terlik yada ayakkabı ile kombinleyerek akşam yemeğine gidebiliriz. Düşük omuz elbiseler ister uzun olsun, ister kısa doğru tercihi yaptıksak  her zaman şık ve çekici olabiliriz.

Zayıf ve vücudunuza güveniyorsanız, dar kesim omuzu açık elbiseleri tercih edebilirsiniz. Parmak arası terliklerde kullanabileceğiniz elbise ile rahat ve özgür bir tarz oluşturabilirsiniz. Tercihlerimizi yaparken vücudumuzu tanımamız çok önemlidir. Kilolu ve omuzları geniş bir bayan, dar kesim elbiseleri tercih etmemelidir. Omuz dekoltesinin fırfırlı olmaması ve sade bir kesim olması önemlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.