MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR ZEITGARD Racine Serisi

racine LR ZEITGARD Racine Serisi  Sonbaharın gelmesi ile birlikte soğuk hava, yağmur ve rüzgar cildinizi olumsuz etkiler. Bu olumsuzluklardan etkilenmemek için şimdiden günlük bakımınızı yaparak önleminizi alabilirsiniz. Rüzgarlı ve soğuk sonbahar havasında LR Zeıtgard Racine Serisi cildinizi ekstra nem ve enerji ile besleyecektir.

LR ZEITGARD Racine cilde ekstra nem ve enerji katmak isteyenler için mükemmel temel bakım setidir. Gündüz kremi, gece kremi ve göz kremi setini kullanabilirsiniz. Ayrıca Racine Kolajen Serum taze, canlı bir cilde kavuşmanızı sağlayacaktır. Yüksek konsantreli güçlü yapısı ile cildinize canlılık ve elastikiyet kazandıracaktır. Taze ve canlı bir görünüme sahip olun! İlk kırışıklıkların önüne geçmek için RACİNE Q tercih edebilirsiniz.

Kullanımı: Sabah yüzünüzü ZEITGARD! temizleme cihazı ile temizledikten sonra taze ve canlı bir cilt görünümü kazanmak için Kolajen Serumu sürebilirsiniz.

kolagen LR ZEITGARD Racine Serisi

Daha sonra gündüz kremini sürebilirsiniz. Racine gündüz kremi cildinizi olumsuz hava koşullarına karşı korur ve besler. Hassas göz çevresi için ise göz kremini tavsiye ederim. Göz kremlerini kullanırken birçok kişinin yaptığı hatalardan biri de göz kremini gözaltına bastırarak sürmesidir. Göz çevresi çok ince ve hassas olduğu için küçük bir kremi parmak ucumuza sıkarak minik vuruşlarla sürmemiz daha doğru olacaktır. Hatta yüzümüzü yıkadıktan sonra havlu ile kurularken bastırmadan hafif dokunuşla ıslaklığını alabilirsiniz.

racine1 LR ZEITGARD Racine Serisi

Akşam yüzünüzü temizledikten sonra cildinizin daha fazla elastikiyet kazanması için gece Kremini mutlaka kullanmalısınız. Yine göz kremini hafif dokunuşlarla sürerek tamamlayabilirsiniz. Gece kremlerini yatacağınız zaman sürmemenizi tavsiye ederim. Yatmadan 15-20 dakika önce sürebilirsiniz. Cildiniz kremi almış olacaktır ve yastığınızda kalmayacaktır.

Cildinize ekstra tazelik katmak için Racine kremlerini buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz.

Zeıtgard Anti Age Kremlerimiz için diğer makalelerime bakabilirsiniz.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

 

 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.