MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Güneş Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek

indir-528 Güneş Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek  YAY BURCU

Bu hafta dikkatli olun. Mars sizin burcunuzda, yay burcunda mars hareket demektir, hareket bereket demektir ama bunun ölçüsü çok önemlidir. Eğer gereğinden fazla hareket yapıyorsanız bu sizin zararınıza, size fazla cesaret veriyor. Yüreklendirip, ürkekliğinizi alıyor. Ölçüsünü iyi koruyun. Her şeye çok fazla hevesli olmayın. Erkeklerden gelecek bir agresiflik olabilir. Burcun sonunda doğanlar hafta sonu fazla cesaretli olmayın.

 

indir-625 Güneş Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek  OĞLAK BURCU

Oğlak burçları salı ile cuma günleri arasında bu hafta daha temkinli olmalısınız. Ay terazi burcundan geçiyor, güzel duygularınızı farklı algılayanlar olabilir. Bunu farklı değerlendirebilenler olabilir. Siz iyi yürekle bir hareket içinde olabilirsiniz, karşı taraf bunu farklı algılayarak sizi üzebilir, buna fırsat vermeyin. Plüton ile Uranüs’ün sizin hayatınıza getireceği yeniliklere kapınızı açın. Oğlak burcu ciddi insanların burcudur, önlerinde hep bir set vardır, herkese güvenmezler. Güvendikleri zaman o set duvar yıkılır ve içindeki coşkuyu, heyecanı gösterirler. İyi niyetle güven duymayın. Dostunuzu ve düşmanınızı iyi seçin.

 

indir-728 Güneş Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek  KOVA BURCU

Kova burcunun ilk gününde doğanlar için iyi geçecek. Ayın 20’sinden sonra doğanlar dikkat etmelidirler. Parçalı güneş tutulması sağlık sorunları çıkabilir. Sizi mutsuz kılabilir. Yaşadığınızdan keyif almayabilirsiniz, doğaya yönelin, doğa ile iç içe olun hafta sonunda. Hafta içinde Venüs’ün güneşle kavuşumu olumlu etki verecek, Merkür güzel açılar yapacak. Güneş hayatınızı aydınlatacak.

 

indir-820 Güneş Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek  BALIK BURCU

Balık burçlarına marsın etkisi var. Balıklar ürkek ve çekingenler dir herkese uyum gösterirler. Mars ben diye başlar ve buda balık burcunun doğasına aykırı bir durumdur. Dolayısı ile ben diyen balık burcu, yanlış bir zamanlamadan dolayı problem yaşayabilir. Yine siz uyumunuzu sağlayın ve kendinizi çok fazla öne çıkarmayın, başkaları iyi olacak diye kendinizi yıpratmayın. Özellikle salı günü sabah saatlerine dikkat edin. Fazla fedakarlık yapmayın. Neptün sizi hayallerinize kavuşturacak, düş dünyanızı aydınlatacak. Pazar günü 14.00 ile 19.00 arası aldanma ve aldatılma yaşayabilirsiniz, kandırılmayın dikkat edin.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.