MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Güneş Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek?

indir-353 Güneş Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek?  ASLAN BURCU

Aslan burçları ayın başında doğanları biraz sıkıntı yaşasalar da, diğerleri için Jüpiter onlara güzel fırsatlar veriyor. Hayatınızın en önemli zamanınızı yaşıyorsunuz. 12 yılda bir gelen şansı yakalıyorsunuz. Önünüze her gelen fırsatı iyi değerlendirin. En güzel gününüz perşembe, bütün randevu ve önemli işlerinizi bu güne denk getirirseniz, düşündüğünüzden daha iyi sonuçlar alırsınız. Her şey iyi gidecek. Perşembe günü sizin altın gününüz. Hafta sonunda akrep burcunun tutulmasının da verdiği etkiyle biraz daha sıkıntılı ve kıskançlık krizleriyle, biraz baskıyla geçirebilirsiniz. Hafta sonu dikkatli olun zamanı iyi kullanın.

 

indir-434 Güneş Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek?  BAŞAK BURCU

Başak burcunda anneyle ilgili, evin içinde keyifli ve mutlu olacağı keyifli günlerde olacaklar. Yalnız burcun son 10 gününde doğanlar için Mars yay burcundan sert açı yaptığı için kavgaya meyilli olmayın. Daha töleranslı olun ve kesici yanıcı aletlerden uzak durun. Hızlı araba kullanmaktan, hızlı hareket etmekten vazgeçin. Küçük ev kazalarına dikkat edin. Hafta sonu oldukça iyi, kaçırdığınız fırsatları yakalayabilirsiniz. İşle ilgili güzel gelişmeler olabilir, çalışmalarınız verimli olabilir. Değişik ve sıra dışı olayla karşı karşıya kalabilirsiniz, hayatınızın olumlu yönde değişmesi açısından.

 

images-2124 Güneş Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek?  TERAZİ BURCU

Terazi burçlarında bu hafta güzel şeyler var. Çünkü ay terazi burcundan geçecek. Bir takım açılar olsa bile, ay onları anaç düşünmeye, daha duygusal bakmaya itecek. Terazi burcu her şeyi güzel kaliteli olsun ister, hem evinde, hemde yaşadığı konum içinde estetik ilişkiler içinde olacaklar. Bu onları tatmin edecek. Bir problem çarşamba günü var. Ayın Uranüs ve Neptün ile yaptığı açı saat sabah 10.00 ile 20.00 arası karşınıza problem çıkabilir. Bu noktada kibarlığınızı asla bozmayın. Gaza gelmeyin ki sizi kötü olaylara çekmesinler. Terazi burcu hafta sonu aşk ve para ilişkileri oldukça olumlu. Evlilik, nişan, söz ilişkileri içinde olacaksanız eğer, bu hafta sonu karar verecek olanlar için iyi bir başlangıç olacaktır.

 

images-384 Güneş Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek?  AKREP BURCU

Akrep burçları bu haftayı olumlu geçirecekler. Ayın akrep burcuna gelmesi ve Jüpiter ile yapacağı sert açıdır. Akrep burcu kıskanç ve tutumlu dominant ve etkin bir burçtur. Biraz sivri dillidirler. Hafta sonunda Güneş burcunuzda tutuluyor, Cumartesi günü özellikle 10.00 ile 21 arasında dikkatli olun. Zaman kavramına ve randevulara dikkat edin. Kimseye karışmayınız. Gereksiz harcama içine girmeyiniz, yerine getiremeyeceğiniz sözler vermeyin. İkili ilişkilerinizi bozmamak için kendinizi frenleyin.

 

 

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.