Güzellikle İlgili Basit İpuçları…

images-5-2 Güzellikle İlgili Basit İpuçları...  KOYU RENK RUJ KULLANIRKEN…

Eğer günlük yaşantınızda ya da davetlerde koyu renk ruj kullanmayı seviyorsanız ve bardakta leke bırakır korkusuyla kullanmak istemiyorsanız, size rujun bardaklarda leke bırakmaması, dişlerinize bulaşmaması için ipucu.

Koyu renk rujunuzu sürdükten sonra, ikiye katladığınız peçeteyi dudaklarınızın arasına sıkıştırın ve dudaklarınızı hafif bastırarak fazla yağını alın. Daha sonra rujunuza en yakın renk bir göz farını dudağınıza hafifçe sürerek rujunuzu sabitleştirmiş olursunuz.

 

indir-10-3 Güzellikle İlgili Basit İpuçları...  SAÇLARINIZIN GÜR VE DOLGUN GÖRÜNMESİ İÇİN MASKE

Saçlarımızın güzelliği, dolgun ve bakımlı durması biz bayanlar için oldukça önemlidir. Sizde saçlarınızın dolgun ve gür görünmesini istiyorsanız size çok basit bir yöntem…

Erkeklerin kullandığı tıraş köpüğü kılları beslediği için daha sert çıkmasına neden olur. Tıraş köpüğünü saçlarınıza sürüp 20-30 dakika bekletip durulayın.

 

 

indir-11-3 Güzellikle İlgili Basit İpuçları...  OTURDUĞUNUZ YERDE KALORİ YAKIN!

Eğer masa başında çalışıyorsanız, ya da modunuzda değilsiniz ve fazla hareket etmek istemiyorsanız bu tarifi oturduğunuz yerde kalori yakmak için yapabilirsiniz.

Bir tatlı kaşığı tarçının üzerine sıcak suyu dökün ve ılınmasını bekleyin. Ilınmış tarçının içine iki tatlı kaşığı balı da ekleyerek karıştırın ve için. Bu karışımı günde iki kez içebilirsiniz.

 

images-6-2 Güzellikle İlgili Basit İpuçları...  BAKIMLI AYAKLAR 

Her gün işten geldikten sonra akşamları ayaklarınızı ılık su ile yıkayarak, ponza taşı ile hafifçe ovarak ölü deriden arındırın. Daha sonra şampuanla ayaklarınızı ovun, iyice kuruladıktan sonra nemlendirici sürün. Nemlendiricinizi hiç bir zaman parmak aralarına sürmeyin. Nemli kalan parmak araları zamanla mantar oluşumuna neden olur. Ayak bakımınız daha uzun süre dayanacaktır.

Bir Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.