İkizler Kadını için İdeal Sevgili Kimler?

burc_ikizler-300x200 İkizler Kadını için İdeal Sevgili Kimler?  İlgili gezegeni: Merkür

Elementi: Hava

Niteliği: Değişken

Rengi: Sarı ve Turuncu

Taşı: Agat

İkizler Kadını için İdeal Sevgili Kimler?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: İkizler kadınının uzun süreli bir ilişkide partner olarak terazi burcuna yaklaşmalısınız. Bu nedenle terazi burcundan biriyle bir ilişkiye başlayan tüm ikizler kadınları, uzun soluklu bir ilişkiye yelken açabilirler. Gerek zihinsel olarak gerekse duygusal yönden birbirinizle ortak paylaşımlar yaşayabilirsiniz. 

Macera yaşayacağı burç: Gerek sosyal, gerekse duygusal ilişkinizde size uyum sağlayacak en ideal partner akrep burcu olacak. Akrep burcuyla tüm istediklerinizi birlikte yapabilir ve hayatta keyif alacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Tüm istediklerinizi koşulsuz kabul ettirebilirsiniz. Bu durum kendinize olan güveninizi arttıracağından tercih etmenizde yarar var.

Aradığı cinsel partner: Cinsel anlamda sizi tatmin eden ve isteklerinize istediğiniz oranda cevap veren en ideal partner aslan burcudur. Aslan burcuyla yaşayacağınız bir ilişkide cinsellik daha kolay ve güzel bir şekilde yaşanabilir.

”Burcunuza göre Aşkta mutlu olmanın yolları” adlı kitabın yazarı Basit Tektaş’ın yorumu ile İkizler burcu kadınının  isteklerini, zevklerini, aşka bakış açısını paylaşıyoruz.

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.