MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

İştahınızı Nasıl Kesebilirsiniz?

images-45-1 İştahınızı Nasıl Kesebilirsiniz?  GARCİNİA CAMBOGİA

Küçük tropikal meyvedir. En büyük yararı, midenin beyne yolladığı doyma sinyallerini daha kuvvetli göndermesidir. Gerginlik ve stres altında fazla yiyenlerde iyi sonuç alınmıştır. Vücutta yağ yakımını arttırarak kolesterol seviyelerini düşürür. İştahı baskılar. Şeker hastaları, hamileler, emzirenler ve Demans yani bunama sorunu olanlar kullanmamalıdır.
ZERDAÇAL DA ETKİLİDİR
Yeşil elma, nane (Yaş veya kuru), toz zerdeçal, mentol iştahın azalmasına yardımcı oluyor. Almanya’daki araştırma bu SONUCU ortaya koydu. Zayıflamaya çalışan iki gruptan birine sık sık yeşil elma ve nane koklatılmış. Bir ay sonunda yeşil elma ve nane koklatılan grup diğer gruba göre bir buçuk 2 kg daha fazla vermiş. Nane ve yeşil elmanın doğal aromalarını Bir mendile bir-iki damla damlatıp oradan koklayıp azaltabilirsiniz. Zerdeçal da bu listenin içindedir.
DİŞİNİZİ FIRÇALAYIN
Aniden aşırı bir iştah hissedersiniz naneli bir diş macunu ile dişlerinizi uzun uzun olsun fırçalayın. Yemekten sonra genelde diş fırçalamaya alışık olduğumuz için de şartlı bir refleks devreye girer.

Tatlı Kriziyle Nasıl Başa Çıkarsınız?

Tatlı isteğinizi kuru meyvelerle bastır

Ara öğünleri ihmal etme. (Kan şekerini düzenlediğinde tatlı ihtiyacın azalır.)

Kaynamış suyun içine tarçın ekleyip yarım saat beklet ve iç.

Tok Tutan Besinler;

Yeşil çay

Yumurta

Salata

Yoğurt

Çorba

Zeytinyağı

Yağlı tohumlar

Tarçın

Kuru Bakliyat

Bitter Çikolata

Elma

Yulaf

 

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.