İstanbul’da Yeni Konut Projeleri Dikkat Çekiyor!

The-İstanbul-Veliefendi_sıfır-faizli_konu_emlak_gayrimenkul_projeleri_yda-grup_lüx-konut-projeleri_emlak_emlak-haber_ İstanbul'da Yeni Konut Projeleri Dikkat Çekiyor!

Kentsel dönüşüm ve nüfus artışı ile birlikte İstanbul’un Esenyurt ilçesi son yılların gözde ilçelerinden biri haline geldi. Özellikle Özyurtlar İnşaat, esenyurt konut projelerinin ilgi görmesine ve bölgedeki kalitenin artmasına katkıda bulundu. Şubat 2016 döneminde gerçekleştirdiği 48 Ay 0 Faiz kampanyası ile büyük ilgi gören proje büyük beğeni kazandı.

Esenyurt ilçesine yakınlığı ile bilinen ve merkezi konumu ile Beylikdüzü konut projeleri ile son zamanlarda en çok gelişmelerin yaşandığı ilçe haline geldi. Bölgedeki projelerden biri olan Nursan Konakları Haziran 2016 Teslim seçeneği ile yeni sahiplerini bekliyoruz. İstanbul’un son zamanlardaki yükselen değeri olan Beylikdüzü’nde olan projede fiyatlar 259 Bin Türk Lirası’ndan başlıyor.

Yapılan araştırmalar İstanbul’daki konut fiyatlarının son 6 aya göre yüzde 35 değerinde arttığını gösteriyor. TÜİK tarafından gerçekleştirilen araştırmaya göre 2015 yılında yaklaşık 1 milyon 3 bin adet konut satışı gerçekleştirildi. İstanbul konut projeleri, kentsel dönüşümle birlikte her geçen gün değerini arttırıyor. Yine TÜİK’ten alınan bilgilere göre gerçekleştirilen konut alımlarının yüzde 65’inin kira getirisi olan projelerde gerçekleştirildiği öğrenildi.

Bir Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.