Kadınların Sporu Abartması Ne Kadar Sağlıklı ?

v-300x200 Kadınların Sporu Abartması Ne Kadar Sağlıklı ?  Kadınların Sporu Abartması Ne Kadar Sağlıklı ?

Dünyaca ünlü kadın yıldızların sporu abartıp kaslı erkek kola sahip olması ne kadar sağlıklı? Erkeklerin büyük çoğunluğu yapılan anketlere göre kaslı kadınları itici buluyor. Spor salonlarında ağır antrenmanlar sonucunda kaslı vücuda sahip olan kadınlar, genelde erkekler tarafından beğenilmiyor. Eleştiri oklarının hedefindeki ilk isim Victoria Beckham… Spice Girls grubunun ünlü ismi Victoria Beckham 42 yaşında. Kendisi uzun yıllardır spor yapıyor. Özellikle şarkıcılık yaptığı yıllarda sıkılaştırıcı antrenmanlar yaptığı biliniyordu. Şimdilerde epey cameron-diaz-ve-erkek-arkadaşı-300x188 Kadınların Sporu Abartması Ne Kadar Sağlıklı ?  kaslı bir vücuda sahip Victoria Beckham… Kaslı nedeniyle biraz eleştiriliyor.

Uzmanlar kadınsı görüntüyü kaybetmeden spor yapmayı öneriyor. 47 yaşındaki Avusturalya doğumlu Kylie Mınogue sağlıklı yaşayan ancak sporu biraz abartan isimlerden. Ünlü yıldız 47 yaşında ancak 1979 yılından beri sahnelerde… Şeker hastası olan ve bir süre meme kanseri tedavisi gören Kylie Mınogue, tedavisinin ardından spor ile birlikte kaslı bir görünüme sahip oldu.

download5-257x300 Kadınların Sporu Abartması Ne Kadar Sağlıklı ?  Cameron Diaz da kaslı bir görüntüye sahip olan kadınlardan… Formunu koruyabilmek için ünlü yıldız spor yapıyor. Ancak 43 yaşındaki Cameron Diaz yaptığı spor kas gelişimine bağlı spor dalı olduğundan biraz işi abartmış gibi duruyor.

Uzmanlar ağırlık antrenmanını abartan kadınların, kontrolsüz kas büyümesi sonucu şekilsiz kaslara sahip olduklarını söylüyor. 53 yaşındaki dünyaca ünlü yıldız Demi Moore de zaman zaman sporu abartan kadınlar arasında… Formuna dikkat eden ünlü yıldız Demi Moore 53 yaşında ve kasları ile dikkat çekiyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.