MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Kaşlarınızı Karanfil İle Gürleştirin

images121-300x162 Kaşlarınızı Karanfil İle Gürleştirin

Kaşlarınızı Karanfil İle Gürleştirin

TRT 1’de yayınlanan İYİ FİKİR programının konuğu Suna Dumankaya, Karanfil ile kaşlarımızı nasıl daha gür yapabileceğimizi bakın nasıl anlattı;

Her bayanın evinde tane karanfil vardır. Karanfili bir cımbız ile tutarak ucunu biraz yakıyoruz ve kaşlarımıza sürüyoruz. Bu işlemi haftada bir kaç kez yapabilirsiniz. Biz bayanlar kaş kalemi ile kaşlarımıza şekil verir, ya da aralardaki boşlukları doldururuz. Ucunu yaktığınız karanfil ile kaş kalemine gerek kalmadan boya gibi kullanabiliyorsunuz. Hatta yıkamadığınız sürece 2 gün kalıcı olabiliyor. 2 ay düzenli kullandığımızda kaşlarımız çoğalmaya, gürleşmeye başlıyor. Karanfili kaşlarınıza sürdüğünüzde kaşlarınıza verdiği doğal görünüme inanamayacaksınız.

Hint Yağı İle Kaşları Gürleştirme

1 çay kaşığı tatlı badem yağı

1 çay kaşığı hint yağı

Banyo sonrasında karıştırdığınız malzemeleri kulak çöpü ile kaşlarınıza uygulayınız. Her banyodan sonra bu karışımı sürebilirsiniz. Aynı zamanda kirpikler içinde çok faydalıdır. Sürdükten sonra temizlebilirsiniz. Gül suyu ile silebilirsiniz.

Bitki Bilimi Uzmanı Ayhan Ercan’ın Seyrek Kaşlar İçin Önerisi;

Seyrek kaşları beslemesi için badem yağı ve Argan yağını kullanılmasını önerdi. Argan yağının gerçek olmasına dikkat etmemiz gerektiğini söyleyen Ayhan Ercan, gerçek Argan yağının küçük bir şişesinin 60-70 tl olduğuna dikkat çekti.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.