MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Kenan Doğulu ile Beren Saat Evlendi!

Kenan Doğulu ile Beren Saat Evlendi!

AAE831D2A5ABCD9DE7164013BEF25-300x168 Kenan Doğulu ile Beren Saat Evlendi!  Sevilen oyuncu Beren Saat ile müzisyen Kenan Doğulu dünya evine girdiler. ABD’nin Los Angeles şehrinde görkemli bir düğün töreni ile konuklarını şaşırttılar. Çift, kına gecesini Santa Monica’da Pasifik Okyanusu kenarında bir malikanede yaptı. Kına gecesinin görüntüleri basına verilmedi. Ancak bu davete gelinin yakın arkadaşları Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin, Ece Yören ve Hilal Saral gibi ünlü isimler konuk oldu. Kına gecesinde göze çarpan ayrıntılardan biri de ”Oynamaya Geldik” yazılı çikolataların ve gül şeklinde yüzüklerin davetlilere ikram edilmesi oldu.

LosAngeles’teki nikahın ardından Büyükada Aya Nikola Otel’de görkemli bir davet daha verileceği de söylentiler arasında.

29 Temmuz günü Amerika-Los Angeles’a yakın Malibu Sahili’nde evlenen çift ile ilgili bir diğer haber ise Doğulu‘nun eşine verdiği anadolu yakasi
bostanci
nisantasi hediye… Kenan Doğulu, Beren Saat’e düğünde 300 bin TL’lik özel tasarım pırlanta gerdanlık ve küpe taktı.

Rene Caovilla marka ayakkabıları 2 bin 700 TL, Philip Treacy şapkası 5 bin TL’ydi.Beren-Saat-Kenan-Doğulu-Düğün-Foto-300x169 Kenan Doğulu ile Beren Saat Evlendi!  beren-saat-ve-kenan-dogulunun-dugun-fotograflari-132600-300x150 Kenan Doğulu ile Beren Saat Evlendi!

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.