Kırışık Dolgusu Yaptırırken Dikkat Edin!

images-3100 Kırışık Dolgusu Yaptırırken Dikkat Edin!  En popüler kırışıklık dolgu maddesi, ciltte doğal olarak yapıtaşı görevini üstlenen hyaluronik asitten yapılır. kırışıklık dolgusu anestetik kremlerin veya lidokain yardımıyla yüz sinirlerine enjekteyle yapılır. Hyaluronik asitlerin yaklaşık bir sene süren etkisini uzatmak için bilim adamları yoğun olarak çalışmaktadır.  Burun ve ağız arasında bulunan daha derin kıvrımlar için kullanılan kalsiyum hidroksilapatit içeren dolgularsa, iki yıla kadar etkinlik sağlamaktadır. Bu dolgu yöntemleri yüz gerdirme operasyon sayısını azaltmaktadır. Angelina Jolie görünümlü dudaklar için hyaluronik asit, dudak içine enjekte edilebilir. Hatta çene ve gerdan arasına enjekte edilerek sarkmış görüntüyü azaltabilir.

Peki neden silikon veya plastik gibi kalıcı dolgu maddeleri değil? 1960’larda yapılan hatalardan, çözülür olmayan bir maddeni vücutta kullanımı sonunda oluşabilecek bir enfeksiyon veya istenmeyen durumlarla karşılaşma riski vardır. Bu hiç hoş bir durum değil.

Jel veya krem maddeleri, burun altı seviyesinin altında kırışıklık tedavisi için kullanılır. En çok, ağız ve yanak çevresinde etkilidir. Derin dolgu malzemeleriyse, çene etrafında toparlama ve burunda çökme için kullanılır. Birçok doktor bu ürünleri göz veya çevresinde kullanılmaz çünkü ürünler bu alanlarda su toplama, körlük, hatta felce neden olabilir. Bu da, daha iyi bir görüntü kazanmak için fazla büyük bir bedel olur.

zeitgard-anti-age-300x92 Kırışık Dolgusu Yaptırırken Dikkat Edin!  LR Zeitgard 2 Cihazı

Sizlere önerebileceğim bir LR’nin geliştirdiği Zeitgard 2 cihazı var. Bu cihazın kırışıklık giderici ve önleyici etkisi vardır. Her zaman elinizin altında bulundurabileceğiniz Zeitgard 2 cihazı her cilt tipine uygun olduğu gibi düzenli kullanımda cildinizde gözle görülür değişiklikler fark etmeniz mümkündür. Ayrıntı bilgi için aşağıdaki LR formunu doldurabilirsiniz. Size kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

LR 30 yıllık bir Alman firmasıdır. 3 yıldır Türkiye’de Network sistemi ile çalışmaktadır. Ürünler bir çok onaydan geçerek sağlık bakanlığının izni ile ülkemize ithal edilmektedir. Ürünlerde sağlığa zarar veren maddeler bulunmamaktadır. Üye olarak ürünleri indirimleri alabilirsiniz. Ayrıca %40 kar marjıda elde edebilirsiniz.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

LR Üyelik Başvuru ve Bilgi Formu:

Ad Soyad:

Semt - Şehir :

Telefon Cep :

E-Posta Adresiniz:

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.