Vücut Şeklinize Göre Giyinmenin Yolları

509637-3-4-77cbe Vücut Şeklinize Göre Giyinmenin Yolları Kış Aylarının Vazgeçilmezi Balıkçı Yaka Kazaklar

Kış aylarının vazgeçilmezi olan balıkçı yaka kazaklar, Özellikle soğuk havalarda sağlık açısından büyük avantaj sağlıyor. Uzun boyunlu olmayan kişilerin bu kazakları giymesi doğru değildir. Çünkü daha kilolu ve orantısız gösterebilir. Böyle yakalı kazakları giyerken, saçınızı toplamanız sizi daha zarif gösterir.

Renk seçimi yaparken de çok dikkat etmek gerekiyor. Esmer tenli kişilerin bej, buz mavisi gibi açık renkleri tercih etmelidir. O kişilere daha Cool bir hava katar. Açık tenli kişiler ise canlı renkleri ve pastel tonları tercih ederlerse daha dikkat çekici olurlar.

Kumaş seçimi de giyim konusunda çok önemlidir. Ne giyersek giyelim, giydiğimiz elbisenin kumaş seçimi yanlış ise istediğimiz görünüme kavuşamayız. Zaten kumaşlarvücuda yapıştığı için bütün detayları ortaya çıkarıyor bu tür kumaş elbiseleri giydiğimizde çok dikkat etmeliyiz.

Kilolu bayanların tercih etmesi gereken modellerden biri de, göğsün altından bollaşan ve kalçanın altına devam eden kıyafetler geniş olan üst bedeni daha geniş gösterecektir.

Göbeğimizi kamufle etmek isterken çok bol kıyafetler giyerek göbeğimizi kapattığımızı düşünüyor, fakat tüm vücudumuzun daha kilolu görünmesine neden olabiliriz.

Kalçası ve üst bacak kısmı kalın olan bayanların beli incey ise yüksek belli pantolonlar ve etekler Tercih edebilirler. Böylece ölçülerini tam orantılı karın bölgenizi ise daha zarif gösterir.

Bu senenin modası olan geometrik desenli tasarımlar gibi kıyafetleri giymek için kilolu olmamak gerekiyor. Bu tarz kesimler kilolu gösterebilir.
37b99d2c168da3bb3edd30f1c101e336 Vücut Şeklinize Göre Giyinmenin Yolları 2014-Kazak-Modelleri-2 Vücut Şeklinize Göre Giyinmenin Yolları 2015_2016_sonbahar_kis_erkek_sokak_modasi_kombinleri_4-685x1024 Vücut Şeklinize Göre Giyinmenin Yolları 509637-3-4-77cbe Vücut Şeklinize Göre Giyinmenin Yolları balikci-yaka-kazak-kombinleri-2015 Vücut Şeklinize Göre Giyinmenin Yolları balikci-yaka-kombinleri-9 Vücut Şeklinize Göre Giyinmenin Yolları bd385985afc2c82855654bb2d933a0ae Vücut Şeklinize Göre Giyinmenin Yolları kot-ve-kazak-kombinleri-2015-bogazli-kazak-4 Vücut Şeklinize Göre Giyinmenin Yolları kombin-kazak-6 Vücut Şeklinize Göre Giyinmenin Yolları siyah-örgü-balıkçı-yaka-kazak-modeli Vücut Şeklinize Göre Giyinmenin Yolları 18-702x1024 Vücut Şeklinize Göre Giyinmenin Yolları

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.