MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Kusursuz Bir Kaş Makyajı İçin İpuçları

delu Kusursuz Bir Kaş Makyajı İçin İpuçları

Makyajdaki kullanılan teknikler ve ürünler gün geçtikçe yenileniyor ve her yeni gün proplemimize yönelik ürün bulmak kolaylaşıyor. Seyrek kaş veya şekile girmeyen bir kaşımız olabilir. Bu yazımda rahatlıkla kullanabileceğiniz  bir ürün olan Perfect Browstyler ‘i anlatacağım sizlere. LR Health & Beauty ‘nin Deluxe serisindeki Perfect Browstyler Türkçe deki karşılığı Kaş  Rimeli veya Kaş Maskarası demektir.Kaş maskaraları kullanmaktaki amacımız kaşlarımızın sabitlenmesini  ve daha kontrollü görünmelerini sağlamaktır. Ayrıca kaşlarımızda boşluk varsa onları doldurmak için kullanılabiliriz.

Perfect Browstyler kaşlarımıza daha fazla hacim ve belirginlik veren  jelimsi sıvı rimel özelliğinde, doğal ve sabitleyici rötuş yaptığından ötürü  sadece tüyleri boyuyor ve cilde renk vermiyor.
Her cilt tipine ve saç rengine uygun olması ürün seçiminde kolaylık sağlıyor. Jelimsi sıvı sayesinde ufak düzensizlikler dengelenebiliyor ve kaşlara daha fazla dolgunluk veriyor. Bright Liquid rengi sarışın ile açık kahve ve kızıl saç tonları için uygundur. Dark Liquid ise orta kahve ile siyah sac renklerine çok iyi uyum sağlar.

Kaş rimeliyle kaşları başlangıç noktasından başlayarak kısa ve yukarıya doğru hareketlerle tarayın kaşın düşen kısmını şekle sokun.

Perfect Browstyler ‘i yani kaş rimelini nasıl kullanacağınız hakkında biraz ip ucu vermek gerekirse kaşlarınızı sabitleştirmeden ve renklendirmeden önce şekilsiz, ince, kalın veya boşluklu kaşlara doğru şekil verin. Bunun için başlangıç noktasını, en üst noktayı ve bitiş noktasını belirleyin ve istenilen şekilden sapan tüm tüyleri alın. Bunun için ince bir fırça sapını burun kanadınıza ve iç göz açısı bölgesine yerleştirin. Fırça sapı kaşın iç göz kenarı bölgesindeki başlangıç noktası sınırını verir.

Yükseklik noktası da fırça sapıyla işaretlenir, burası burun kanadında ve düz ileri bakış esnasında göz bebeği ortasından geçerek kaşa yerleştirilen noktadır. Kaş buraya kadar yükselip en üst noktadan kırılıp kaş bitimi yönünde tekrar alçalarak iner. Burun kanadından gözün dış kenarına denk gelecek şekilde yerleştirildiğinde sap kaşın tam bitiş noktasını işaret eder.

Ufak bir tüyo vermek gerekirse kaşlara daha belirginlik sağlamak ve vurgulamak için gözaltı aydınlatıcı kalem kullanınız.

browstyler Kusursuz Bir Kaş Makyajı İçin İpuçları

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.