MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Saç Dökülmesi İçin LR L-Recapin Şampuan Tonik

indir-55-1 Saç Dökülmesi İçin LR L-Recapin Şampuan Tonik

Saç Dökülmesi İçin LR L-Recapin Şampuan Tonik

Saç çıkma aşaması (anajen aşama), gelişme aşaması (katajen aşaması), dinlenme aşaması (telojen aşaması). Genetik kaynaklı saç dökülmesinin arkasındaki temel sorun yeni saç çıkma aşamasının gitgide kısalmasıdır.
Özellikle erkeklerdeki saç dökülmesinin nedenlerinden biri de, genelde genetik kaynaklıdır ve bundan muzdarip olan erkeklerin sayısı bir hayli fazladır. Saç dökülmesinin bir çok nedenleri olabilir. En önemli nedenlerden biri dihidrotestosteron hormonudur. Bu hormon dolaylı olarak saç köklerinin gerilemesine neden olur.

Diğer nedenlerden biri de saç derisinde ki kan dolaşımının yeterli olmaması, saç köklerinin yeterince beslenememesidir. Bu da saçların giderek incelerek neredeyse hiç büyümeyecek duruma gelmesine neden olabilir.

Saç dökülmesinde ki diğer bir neden ise saçın saç derisine iyi tutunamamasıdır: saç köklerinin yapısındaki bozukluk nedeniyle saç köküne tutunamaz ve kolayca dökülür.
Lr Recapin şampuan ve serumu Özel olarak geliştirilmiş olup bu saç köklerinin gerilemesine engel olan, saç köklerinin büyüme aşamasında besleyici maddelerle, çıkan saçın saç kökünü tutunmasını sağlayan özel bir bio kompleks yardımıyla etki eder. Böylece erkenden görülen genetik kaynaklı saç dökülmeleri ile mücadele etmeniz de yardımcı olur.
LR Recapin concept’te şampuan ve tonik olmak üzere iki ürün vardır. Bu iki üründe birbirleriyle uyumludur ve birlikte kullanıldığında amaca yönelik olarak optimum sonuç sağlarlar. Şampuan Saç derisine bakım yaparak temizler ve tonik uygulamasına hazırlamış olur saçı.
L- Recapin zeytin ağacı yapraklarından edilen oleanol yağı, turunçgillerden elde edilen bir flavonoit olan Apigenin ve Biotinyl-GHK’ den( özellikle vitamin takviyesi yapılmış protein) oluşan özel bir etken madde kompleksini yardımıyla etki eder. Bu kombinasyon sayesinde genetik kaynaklı saç dökülmesiyle de mücadele edebilir.
Şampuanın dermatolojik olarak test edilmiş etken madde kombinasyonu yumuşak bir şekilde temizlik sağlayarak saçları güçlendirmektedir. Böylece saçlar ve saç derisi classic konsept tonik uygulamasına en iyi şekilde hazırlanmış olmaktadır.
Tonik ise size saçınızın yoğunluğunuzu korumanız da yardımcı olabilir. Toniğin özel kompleksi saçların tutunmasına katkıda bulunarak saç derisinin beslenmesi ve kan dolaşımının canlanmasına ve saçların daha uzun süre büyüme aşamasında kalmasını sağlar. Düzenli olarak şampuan ile birlikte kullanıldığında bu tonik sayesinde optimal sonuçları elde edersiniz! Bu ürün saçınıza güç ve parlaklık katar, bakımlı canlı bir görünüm kazandırır.

DermaTronnier GmbH Şirketi tarafından dört ay süreyle 20 denek üzerinde bir araştırma yapılmıştır. %76 sı ürünün etkisini ve saç hacminde iyileşme sağladığına onaylanmış, %72 si ise Ürünün kan dolaşımını arttırıcı bir etki yaptığını da belirtmiştir. 20 erkek denekte dört ay süreyle saç sayısındaki artış (saç yoğunluğu )ve anajen aşamadaki saçlarda artış ile kendisini gösteren bir seyir sağlanabilmiştir. Aynı zamanda telojen aşamada bulunan saçların oranında da azalma görülmüştür.

L-Recapin İçeriği İle İlgili Bilgiler;

Zeytinyapı asidi, apigenin ve Biotinyl-GHK’den oluşan Procapil adındaki yenilikçi ve özel maddeyle geliştirilmiştir.

Zeytinyağı asidi, zeytin ağacı yapraklarından eldeedilir ve saç köklerinin bozulmasını engeller.

Apigenin; Saç köklerindeki kan akışını destekleyen sitrus meyvelerinden elde edilen bir flavonoiddir.

Biotinyl-GHK(özel olarak vitamin  yüklenmiş protein) saç köklerinin bozulmasını engeller, uzamakta olan saçların kafa derisine sabitlenmesini destekler.

Kadınlarda L-Recapin Rahatlıkla kullanabilirler.

L-Recapin Nasıl Kullanılır? Her gün ya da, gün aşırı saçlarınızı L-Recapin şampuan ile yıkabilirsiniz. Saçınızı yıkadıktan sonra, nemli iken serumu saç diplerinize damlatın. Özellikle dökülen, açılan bölgelere damlatın ve parmaklarınızla hafif hafif masaj yaparak yedirin. Tonik saç derinizde kalsın. Yıkamayın.

images-91-1 Saç Dökülmesi İçin LR L-Recapin Şampuan Tonik  images-92-1 Saç Dökülmesi İçin LR L-Recapin Şampuan Tonik  images-93-1 Saç Dökülmesi İçin LR L-Recapin Şampuan Tonik  images-94-1 Saç Dökülmesi İçin LR L-Recapin Şampuan Tonik  images-95-1 Saç Dökülmesi İçin LR L-Recapin Şampuan Tonik  images-96-1 Saç Dökülmesi İçin LR L-Recapin Şampuan Tonik

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.