Lazerle leke tedavisi fiyatları

 

Lazerle leke tedavisi için uygulanacak tedavi aynı olsa da seans süreleri ve seans sayısı hastanın lekelerine göre ayarlanacaktır. Doktor Mustafa Karataş ilk olarak lekenin analiz edilmesini ve neden kaynaklandığının bulunması gerektiğine dikkat çekiyor. En çok güneş yanıklarından dolayı oluşan lekeler gün geçtikçe de artacak ve kişinin gerek yüzünü, gerek dekolte bölgelerini sarıyor olacak. Lazerle leke tedavisi ağrı vermeyen ve sizleri sıkmayan bir tedavi olacaktır. Lazerle leke tedavisi için ortalama olarak 6 seanslık bir süreçten bahsedebiliriz. Her seans arası bir hafta ile on günlük zamanlar verilir ve bu sürelerde cilt soyulma gibi durumlar ile kendini gösterebilir.

Cilt lekeleri ile yaşamak zorunda değilsiniz elbette. Herkesin ne kadar çok leken var ya da bu lekeler neden oldu soruları ile karşılaşmak zorunda da değilsiniz. Cilt lekeleri için Mustafa Karataş aynı zamanda kişinin tedavisine uygun olarak kimyasal peeling uygulaması da uygun görebilir. Cilt lekeleri tedavi fiyatlarını da merak ediyor olabilirsiniz. Korkmanıza hiç gerek yok çünkü toplu olarak seans fiyatı alacağınız için ekonomik ücretler ile karşılaşacak ve tedaviniz bitene kadar ödeyeceğiniz ücret hakkında bilgi sahibi olup ödemenizi yapabileceksiniz. Cilt lekeleri fiyatını da almak için öncelikle seans süreçlerinin ve tedavi yönteminin belirlenmesi gerekir ki bu da sizin Mustafa Karataş’a muayene olmanız ile orantılı olarak değişiyor olacaktır.

Cilt yenileme aşamaları olan lazerli uygulama ve kimyasal peeling sayesinde ölü derilerinizde yok olacak ve yeni cilt kendini gösteriyor olacak. Var olan hafif kırışıklıklarda böylelikle giderilmiş olacak. Cilt yenileme özellikle yüz bölgeniz için olmazsa olmazlardan biri olacak diye düşünüyoruz. Cilt yenileme için, lekelerden arınma için kısaca güzelliğinizi koruma ve geri getirme için Doktor Mustafa Karataş bir tık kadar uzağınızda olacak. Aynı zamanda resmi web adresinde sizlere ayrıntılı bilgi vermesi ve daha görüşme yapmadan da bile konu hakkında oldukça fazla bilgi edinmeniz sizleri rahatlatacak ve güvenlerinizi arttırıyor olacak. Randevunuzu almak için acele edin ve bir an önce tedavinize başlayınız.

Bir Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.