MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR 28 GÜNLÜK BODY MİSSİON DİYET PAKETİ

2828 LR 28 GÜNLÜK BODY MİSSİON DİYET PAKETİ  Uzun zamandır heyecanla beklediğimiz LR 28 günlük Body Mission Diyet Paketi artık stoklarda mevcut. Body Mission LR’ın 28 Avrupa ülkesinde en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Sizlere bu paketi daha iyi anlatabilmek ve farkı daha yakından görebilmeniz için 28 günlük Body Mission’un kullanımını, etkisini ve paket içerisindeki ürünleri videolar eşliğinde sizlerle paylaşacağım. Bu takibi ister instagram adresimizden isterseniz annelersoruyor internet setimiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

thumbnail_IMG_20171015_184640_788 LR 28 GÜNLÜK BODY MİSSİON DİYET PAKETİ  Siparişinizi verdikten sonra size gelecek olan LR 28 günlük Body Mission paketinin içerisinde 3 ana öğün ve 2 tane de LR’nin FiguActive shakeler ve FiguActive çorbalar olarak seçebilirsiniz. Bu öğünlerin dışında günde bir öğününüzü kendi seçtiğiniz bir yiyecek ile tamamlayabilirsiniz ancak kalorisi düşük yiyecekler olması şartı ile. Peki ben bu öğünü nasıl seçeceğim diyebilirsiniz. Haklısınız. O sebeple LR 28 günlük body massion diyet paketinizi yollarken içerisinde size ait bir şifreniz olacak. Bu şifre yalnızca size ait olacak. Buradan kişisel takibinizi yapabilecek ve orada o öğünü doldurabileceğiniz 100 farklı yemek tarifiniz, irtibata geçebileceğiniz size özel yaşam koçunuz ve evinizde yapabileceğiniz spor aktiveteleriniz mevcut olacak. Yapılan araştırmalarda destek ve motivasyonun kolay kilo veriliminde çok etkili olduğu saptanmış. Bu sebeple size özel olarak gelecek kod ile birlikte girebileceğiniz sistemde motivasyonunuz şüphesiz hiç düşmeyecektir. Aslında LR 28 günlük Body Mission Flex’i den bahsederken kısaca şunu söylemek istiyoruz; ”Modern, yenilikçi, kolay uygulanabilir ve hızlı zayıflayabileceğiniz 28 günlük bir program”

thumbnail_IMG_20171015_184640_789 LR 28 GÜNLÜK BODY MİSSİON DİYET PAKETİ  LR FiguActive Body Mission‘un sırrı zekice hazırlanmış öğünlerdir. Ayrıca paketin içerisinde ProteinActive, FiguActive karışık bitki çayı (yeşilçayı, meyankökü vs. gibi bitkiler bulunmaktadır.) ve Probalance bulunmaktadır. Probalance özellikle yağ hücrelerinin yakılmasını sağlar. Tüm vücudunuzun asit baz dengesini sağlayacaktır. FiguActive bitki çayını ise günde 3-4 bardak tüketebilirsiniz. Bu çay iç temizliğinizi gerçekleştirir yani toksit maddelerin atılmasını ve detoksunuzu gerçekleştirir, böbrek fonksiyonlarını canlandırır, ödemi ve iştahı azaltır.

Eğer Body Mission‘nun içerisinde bulunan FiguActive shakeler ve FiguActive çorbaların tadını beğenip beğenmeyeceğiniz konusunda endişe duyuyorsanız yada bana bir öğün yeter yalnızca kilo mu korumak istiyorum diyorsanız yalnızca 3’lü mix set i alabilirsiniz.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

 

 

Related Posts

Comments (2)

fiyatı nedir acaba

inci hanım ekim ayı sonuna kadar lansman fiyatı geçerli. Canlı destekten fiyatını yazdım size.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.