LR 28 Günlük BODY MİSSİON

Body-Mission-Post-7 LR 28 Günlük BODY MİSSİON  LR 28 günde sağlıklı bir şekilde zayıflayabileceğiniz bir paket sundu. ”Çok kilo aldım ne yapmalıyım? Ne yesem yarıyor. zayıflamak için nasıl bir yol izleyeceğim? bilmiyorum.” gibi sorulara cevap olabileceğini düşündüğüm Body Mission diyet paketi ile 28 günde incelebilirsiniz. Elbetteki zayıflarken halsiz kalmamanız, vücudunuzun sağlık dengesini bozmamanız çok önemli. Bu sebepten piyasa da bulunan zayıflama yöntemlerine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Her ne yöntem deniyor olursanız olun vücudunuzun ihtiyacı olan besinlerden vazgeçmemelisiniz. Ayrıca kas kütlenizi güçlendirecek, yağ yakımınızı sağlayacak besinler ve ürünler tercih etmenizi öneririm. LR’nin bize sunduğu 28 günlük Body Mission da tam da size uygun bir paket olduğunu düşünmekteyim. LR’nin 28 Avrupa ülkesinde en çok tercih edilen ürünleri arasında olan bu paket artık Türkiye’de… Body Mission Seti içerisindeki ürünlerin içeriklerini ve etkilerini yazmış olduğum diğer makalelerden ayrıntılı bir şekilde okuyabilirsiniz. 

lr_teaser_new LR 28 Günlük BODY MİSSİON  Şimdi 28 Günlük Body Mission paketindeki ürünleri nasıl kullanacağız?

Protein Drink: Ekstra kas oranınızın artmasını sağlar. Protein Drink‘i günde bir ölçek 125 ml lik az yağlı sütle veya 100 ml lik su ile karıştırmalısınız. Protein Drink‘i genelde akşamları kullanmanızı öneririz. Çünkü vücut uykuya daldığı zaman kas sistemi çalışmaya başlar ve kas sisteminizin güçlenmesini sağlar. (Protein Drink‘in içerisinde ölçek kaşığı çıkar)

Probalance: Probalance LR’nin yeni bir ürünü değildir. Zayıflamak isteyenler için yardımcı ürün olarak önerirdik ancak Body Mission set içerisindeki ürünlerle birlikte çok daha faydasını görebileceğiniz bir üründür. Probalance yağ hücrelerinizin yakılımını sağlar. Günde 2 tablet öğünlerden önce veya sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca bol bol su içmenizde diyet sırasında çok önemli bir faktördür.

FiguActive Karışık Bitki Çayı: İçerisinde çok farklı bitki çeşitleri bulunmaktadır. Sağlıklı bir şekilde zayıflayabilmeniz için takviye içecek olarak düşünün bu çayı. 1-2 tepeleme çay kaşığı FiguActive bitki çayını bir bardak sıcak su ile kaynattığınız zaman çayınızı elde etmiş oluyorsunuz. Günde 3-4 bardak içebilirsiniz. FiguActive Bitki çayının içerisindeki bitkilerin tek bir amacı var vücudunuzun iç temizliğinin sağlanmasıdır.

Body-Mission-Post-3 LR 28 Günlük BODY MİSSİON  Fitness: Sevgili okurlar şunu kesinlikle belirtmeliyim ki siz istediğiniz kadar diyet yapın, zayıflamaya destek ürünler kullanın, spor yapmadığınız zaman hızlı ve sağlıklı bir zayıflama sürecine giremezsiniz. Bu sebepten LR bunu da düşünmüş. Size gelecek olan 28 günlük Body Mission diyet paketinin içerisinden yalnızca size özel bir kod çıkacak. Siz yalnızca evinize bir mat alıyorsunuz ve bilgisayarınızın, tabletinizin veya telefonunuzun karşına geçerek size özel olarak gelmiş olan kod ile birlikte sisteme girerek özel spor videoları eşliğinde spor yapmaya başlıyorsunuz. Bu videolar içerisinde seçeneklerde mevcut. Sizi çok zorlamayacak spor hareketleri de bu videolar arasından seçebileceksiniz. Yani her kişiye ve seviyeye uygun çeşitli fitness videoları bulunacaktır. Amaç sizleri hareket ettirebilmektir. Diyorsanız ki ben Profesyonel bir sporcuyum merak etmeyin size uygun videolarımız mevcut olacaktır. Ayrıca bu kod ile birlikte giriş yapacağınız sistemde size yalnızca videolar eşlik etmeyecek. Aynı zamanda sizi disipline edecek ve motivasyonunuzu sağlayacak online kişisel size özel diyet koçunuz olacak. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan size vereceğimiz web sitesine giriş yaparak diyet koçunuz ile irtibata geçebileceksiniz. Kendisi sizin motivasyonunuzu sağlayacak ve tavsiyelerde bulunacaktır. Yaşam koçunuz size günlük motivasyon hikayeleri ve ipuçları gönderecek , günlük almanız gereken öğünlerin tavsiyelerinde bulunacak ancak en önemlisi sizin günlük kilo takibinizi yaparak, sizi cesaretlendirecek.

shaker LR 28 Günlük BODY MİSSİON  Şimdi gelelim öğünlerinize: LR size seçebileceğiniz 6 farklı FiguActive ürün sunacak. Bunların 3’ü shake diğer 3’ü ise çorba çeşitleridir. Latte Macchiato shake, çilek-muz shake, vanilyalı shake, domates çorbası, körili sebze çorbası ve patates çorbası seçenekleri arasında 5 tane seçebileceksiniz. Size tavsiyemiz 3 shake 2 çorba çeşidi seçmenizdir. İstediğiniz taddaki 5 ürünü seçebilirsiniz. Bunun dışında bu toz ürünleri su veya sütle rahatça, kolaylıkla istediğiniz yerde karıştırabilmeniz için 28 günlük Body Mission paketinin içerisinde bir de shaker gelecektir.

28 Günlük Body Mission diyet paketi hakkında daha fazla bilgi almak veya sipariş vermek için aşağıda bulunan bilgi formunu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

 

Benzer Gönderiler

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.