MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR 28 Günlük Body Mission & FiguAktiv

figu LR 28 Günlük Body Mission & FiguAktiv  Erkek bayan fark etmeksizin bir çoğumuzun istediği şey kilo vermek, incelmek ve daha fit bir vücuda kavuşmak. Bunun içinde her duyduğumuz diyeti uygulamaya çalışıyoruz. Zayıflamak isterken de bir çok yanlış yapabiliyoruz ve vücudumuz zayıf düşebiliyor kaslarımız zayıflayabiliyor. Kilolarımızla baş edemediğimiz zamanlarda ise mide küçültme ameliyatı, mide kelepçesi, yağ aldırma gibi operasyonlara başvurabiliyoruz. İstediğiniz kiloya ulaşabilmek için LR’ın zayıflama paketini denemelisiniz.

Sizlere LR’ın bir çok ülkede yıllardır kullanılan ve güzel sonuçlara imza atan zayıflama ürünü 28 günlük Body Days Mission& FiguAktive’den bahsedeceğim. İstediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlayacak 28 günlük bir zayıflama paketi. Bu paketin içinde; ana öğünleriniz, zayıflamanıza yardımcı takviyeler; protein drink (kaslarınızı güçlendirecek), probalance (yağ yakılımı için), figuactive karışık bitki çayı (vücudunuzun iç temizliğini sağlar) ve yalnızca kişiye özel kodunuz yer alacak. Bu kod ile birlikte sisteme giriş yapabileceksiniz. Herkese uygun özel spor hareketleri ve kişiye özel diyet koçunuz olacaktır. 28 günde hedeflediğiniz kiloya ulaşmanız artık daha kolay.

FiguAktivin içinde; (FiguAktiv Shake üçlü set; Shake Çilek, Shake Vanilya Muz ve Mocciato)

FiguActive Çorbalar (LR FIGUACTIVE TOMATO SOUP / Karışık Sebze, Patates ve Domates Çorbası)
FiguActive Bar – Vital (LR FIGUACTIV BARS STRAWBERRY-YOGURT / Bahçe Çilekli Yoğurt Atıştırmalıkları)
FiguActive Bitki Çayı (LR FIGUACTIVE HERBAL TEA / FiguActiv Bitkisel Çay)
FiguActive Protein İçeceği (LR FIGUACTIV PROTEIN DRINK / FiguActiv Protein İçeceği)
FiguActive Linee (LR FIGUACTIV LINEE / Yemekler Arasında Atıştırmalık)

Aynı zamanda metabolizmanızı hızlandıran ve yağ yakımını sağlayan Bitki çayı bulunuyor. Vücudumuzun kaslarının zayıflamaması içinde Protein miktarını arttıracak protein içeceği gibi takviyeler  bulunmaktadır.

Protein kas kütlesinin korunmasında katkıda bulunur.

FiguAktive proteinli içecek ve zayıflama paketi yüksek kalitede bir ürün ve önde gelen beslenme uzmanları ile beslenme ile ilgili güncel bilgiler dikkate alınarak geliştirilmiş ürünlerdir.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

 

 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.