MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Zayıflama Paketi Soruları

feel LR Zayıflama Paketi Soruları  Açlık Hissettiğimde Ne Yapmalıyım?

Açlık hissi genelde diyete başladığınız online film izle bir kaç gün içinde ortaya çıkar. Vücut yağ yakmaya alıştığı zaman açlık hissi kendiliğinden kaybolur. açlığınız devam ederse su ve çay tüketip biraz bekleyin. Açlığınızın devam ettiğini düşünüyorsanız aksiyon filmleri Fiber Boost veya Figuactive Protein Drink hazırlayabilirsiniz. Öğünler arasında domates, salatalık, biber gibi sebzeler tüketebilirsiniz.

Arada Atıştırmalar Yesem Olur mu?

Genel olarak atıştırmalık şeylerden uzak durmanız önerilir. Çünkü bu tür şeyler sizin istediğiniz hedefe ulaşmanızı kısıtlayabilir, engelleyebilir. Özellikle bilim kurgu filmleri şekerli gıdalar tüketmeyiniz. Eğer illa bir atıştırmalık arzuluyorsanız sebze tüketebilirsiniz. Vücudun sebzeyi hazmetmesi daha kolaydır. Sebzeleri de kızartmayınız buharda yada haşlayarak pişirip yemeniz daha makul olacaktır.

Süte Alerjim var Shakeleri Alternatif Ne ile Karıştırabilirim?

Süte alerjiniz var ise yada vücudunuz hazmetmekte zorlanıyor yada süt içemiyorsanız alternatif olarak soya sütü veya benzer ürünler ile karışımınızı hazırlayabilirsiniz. Su da bir seçenektir.

Yemek Olarak Öğünümü Ne Zaman Almalıyım?

Aslında yemek olarak öğünlerinizi öğlen tüketmeniz daha doğru olacaktır. Ancak aile bireyleri ve özel durumlar da akşamları da yemeniz gerekebilir. Yemek öğününüzü akşamları da alabilirsiniz elbette.

Akşamları Karbonhidrat Tüketebilir miyim?

Eğer akşam öğünü olarak FiguActive tüketmeyecekseniz akşamları makarna, ekmek ve pilav gibi yiyecekler tüketebilirsiniz ancak 100 gr mı geçmeyecek şartı ile. Çünkü mümkün olduğu kadar karbonhidrat bakımından düşük yemekler tüketmeniz çok daha doğrudur. Salata, sebze, çorba, esmer pirinç, ekmekli ekmek veya ızgara türü yiyecekler daha makul olacaktır.

Ama Diğer Zayıflama Ürünleri Daha Ucuz Diyorsanız

Şu tür sorular ile karşılaşabilirsiniz. Body Mission Zayıflama Paketi diğer ürünlere daha pahalı, başka zayıflama paketleri daha ucuz olabiliyor. Body Mission Zayıflama Paketinin diğer ürünlerden farkı nedir? Body Mission açıkcası tamamen entegre yani bütünleştirilmiş bir çözümdür. İçerisinde yalnızca ürünler bulunmamaktadır. İçerisinden çıkan size özel kod ile zayıflama koçunuz oluyor. Ayrıca o kod ile birlikte girebileceğiniz spor aktiviterine katılabileceğiniz diyarbakır escort spor videolarına ulaşabiliyorsunuz. Body Mission Zayıflama Paketini kullananların başarı hikayelerine ulaşabiliyorsunuz ve gün içerisinde zayıflama koçunuzdan sizi kendinizi iyi hissettirecek motivasyonunuzu arttıracak mesajlar alabiliyorsunuz. Ayrıca ürünler Almanya’da oldukça yüksek kalitede üretilmiş ürünlerdir. Verdiğiniz kiloları devamında koruyabilmenizi sağlar. Sonuç olarakta sizi başarıya götürecek bir ürün olan Body Mission Zayıflama Paketi direkt olarak başarı odaklıdır.

Body Mission Zayıflama Paketinin Almased’den Farkı Nedir?

Az önce soruda da cevapladığım gibi Body Mission Zayıflama Paketi engetre bir pakettir. Direk olarak başarı odaklıdır. Yalnızca tek bir ürün ile zayıflamaya çalışacağınız bir paket değildir Body Mission. İçerisinde yağ yakılımını sağlayacak Probalance, kaslarınızı güçlendirecek Protein Drink, vücudunuzun detoks yapmasını sağlayacak FiguActive karışık bitki çayı ve öğünleriniz bulunmaktadır. Ayrıca çok farklı fonlardan destek sunuluyor. Online diyet koçunuz, fitness videolarınız gibi…

Body Mission Zayıflama Paketi Çok Pahalı

28 gün kullanacağınız Body Mission Paketinin içerisinde bulunan ürünler günlük 2 ana öğününüzü kapsar. Sizin market alışverişinizden tasarruf yapmanızı sağlar. Zayıflamaya çalışırken ne yiyeceğim gibi sorulardan sizi kurtarır. Ürünlerin yapılışı oldukça kolaydır. Body Mission sizinde görebileceğiniz gibi bir aylık öğünlerinizden daha fazla tutmamaktır. 10 TL sabah kahvaltısı için harcasanız, 10TL öğlen öğününüze harcasanız zaten bir aylık olan Zayıflama paketinizi karşılamış bulunuyorsunuz. Ayrıca içerisinde Protein Drink, FiguActive karışık bitki çayı ve Probalance bulunmaktadır.

Neyi Ne Kadar İçmeliyim?

Mümkün olduğu kadar şekerli ve fazla kalorili içeceklerden uzak durmanız gerekir. Zaten Body Mission Zayıflama Paketinin içerisinde olan FiguActive karışık bitki çayı ile vücudunuzun detoks yapmasını sağlarsınız. Bu çay toksin atılımını sağlar. Çayın içerisinde bulunan Mate; sizi uyarır, Yeşilçay ile kilo kaybı sağlanır, Meyan kökü destekler ve ısırgan iştahı bastırır. Özellikle günde 2 lt su içmeniz çok önemlidir. Vucutta yağ yakılırken çeşitli toksin maddeler oluşur ayrıca spor yaptıktan sonra da vücudunuzdan su azalır bu sebepten bol bol su tüketmelisiniz. Ayrıca şekersiz kahve, şekersiz çay gibi içeceklerde tüketebilirsiniz.

Alkol Kullanabilir miyim?

Kullanmamanız çok daha doğru olacaktır. Ancak özel durumlarda kullanmanızda bir sakınca yoktur. Ancak lütfen minimum seviyede tutunuz.

Protein Drink’i Ne Sıklıkla ve Ne Kadar Kullanmalıyım?

Protein Drink kas kütlenizi korur. Özellikle akşamları kullanabilirsiniz ayrıca acıktığınızda iştahınızı eser. Genelde Protein Drink’i sporcular yararlanıyor. Zayıflama sürecinde de kilo verdikten sonra tekrar verdiğiniz kiloları geri almamanız için tüketiliyor. Vücudumuzun ana enerji kaynağı proteindir. Protein Drink’i tek başına sporculara yada spor yapanlara önerebilirsiniz. Protein Drink’in içinde kendi ölçek kaşığı vardır. 125 ml az yağlı süt veya su ile bir ölçek kullanabilirsiniz.

Probalance Ne İşe Yarar? ve Ne İçin Kullanmalıyım?

Probalance aslında uzun yıllardır LR’de olan üründür. Biz zayıflamak isteyenlere takviye olarak önerirdik. Çünkü vücudun asit baz oranını düzenlemek çok önemlidir. Vücudun alkalik yani bazik durumunda olması gerekir. Bunu sağlayan vücudumuza aldığımız alkali minerallerdir. Probalance bunu sağlayan ürünlerden bir tanesidir. Eğer siz bağ ağrısı, uyuma hissi ve halsizlik gibi durumlar yaşıyorsanız vücudunuzun asit baz oranını düzenlemeniz gerekir. Yağ yakılımı da bazik ortamda gerçekleşir. Probalance de tam olarak bunu sağlar. 2 tablet -2 tablet olarak kullanabilirsiniz.

Hedefimdeki Kiloya Ulaştıktan Sonra Ne Yapmalıyım?

Yani şöyle bir soru gelebilir. Tamam ben istediğim kiloya ulaştım ve şimdi neler yapmam gerekiyor? Eğer siz istediğiniz kiloya ulaştıysanız kilo verme aşamasında kullandığınız FiguActive ürününden yalnızca bir öğün kullanabilirsiniz. Böylelikle vücudunuzun kilo verme dengesinden kilo korumaya geçeceksiniz. Günde bir öğün kullanacağınız için akşamları FiguActive yi öğün olarak seçebilirsiniz. 4-6 hafta bu şekilde kullanabilirsiniz.

Tekrar Kilo Almaya Başlarsam Ne Yapmalıyım?

Lütfen aynı kıyafetlerle, aynı saatte tartıya çıkınız. Akşamları aldığınız yüksek kalorileri yemekleri hazmetmeniz daha zor olacaktır. Bu sebepten eğer bir artış hissederseniz akşam öğünü olarak FiguActive yi seçebilirsiniz. Neden kilo alıyoruz peki? Vücudun geliri giderinden daha fazla olursa, vücudunuzun ihtiyacı olandan fazla tüketirseniz doğal olarak kilo alırsınız. Önemli olan fazla enerjinin hangi yolla alındığıdır. Siz çok fazla alkol tüketiyor, fazladan protein veya karbonhidrat tüketiyorsanız vücudunuza aşırı yüklenme yapmış olursunuz. Gün içinde su tüketmemek, hareketsiz kalmakta sizin kilo almanızı muhakkak sağlar. Hareket olmayınca vücudunuza giren fazladan kaloriyi harcayamazsınız. Bu yüzden yediklerinize dikkat etmelisiniz ve hareket etmelisiniz.

Kilo Vermenin En İyi Yolu Nedir?

Dediğimiz gibi tüm piyasada olan ürünlerin yaptığı şey kalori miktarını azaltmaktır. 28 Günlük Body Mission Zayıflama Paketinin içinde her tada uygun seçenekleriniz vardır. FiguActive ürünleri diyet ürünlerine göre oldukça lezzetlidir. Uzun vadede bu ürünleri kullanmanız kolaylaşır. FiguActive Patates çorbası, FiguActive domates çorbası ve FiguActive Baharat çorbası mevcuttur. Bunların yanı sıra Çilek- muzlu Shake, Macchiatolu Shake ve Vanilyalı Shake seçenekleri de mevcuttur.

Zayıflamam Sağlığım İçin İyi Midir?

Aşırı kilo orta dereceli kilo kaybı ile 5-8 kilo ile metabolizmanızı düzenler, kan basıncını düşürür, eklemleriniz ve omurgalarınız rahatlar ve yükünüz azalır. Kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar ve hayattaki hareketlerinizin artmasını sağlar.

FiguActive Ürünleri ve Body Mission Zayıflama Paketi Kaç Yaşından İtibaren Kullanılabilir?

Bu soru bize en çok gelen sorular arasındadır. O yüzden hemen cevaplayalım istedik. FiguActive ürünlerini Tek Başına 12 yaşından itibaren kullanmaya başlanabilir. Fakat tüm 28 günlük zayıflama body mission paketini kullanmaya başlama yaşı 14 yaş üzeridir. Örneğin; 12 yaşındaki bir çocuğunuza sabah veya öğlen öğününü shake verebilirsiniz.

28 Günde Kaç Kilo Verilir?

Bu konu ile ilgili net konuşmak kesinlikle doğru değildir. Çünkü 28 Günlük Body Mission Zayıflama Paketini kullanmaya başladığınız andan itibaren yaş, cinsiyet, temel metabolizma hızı, tiroit bezi fonksiyonu gibi bir çok duruma bağlıdır. Herşeyden önce 28 günde 15-20 kilo vermeniz doğru değildir ancak 28 günde ne kadar su içtiğinize ve içindeki ürünleri doğru ve tam olarak yapıp yapmamanızda çok önemlidir. Yani bu konsepti bölmemeniz lazım.

Body Mission’a Ara Vermeden Ne Kadar Süre Devam Etmeliyim?

28 Günlük Body Mission Diyet Paketini doğru bir şekilde uygularsanız ortalama 6 ay kullanabilirsiniz. 1 döngüde(28 günde) başlangıç kilonuz %5 civarında kilo vermeyi planlayınız. Bazı durumlarda özellikle 140 kg veya üzerinde bir kilo ile programa başlarsanız ilk 28 günde kilonuzun %20 si kadar kilo kaybına ulaşabilirsiniz.

Her Hangi Bir İlaç Kullanımında / Hastalık Durumunda Body Mission’a Devam Edebilir miyim? FiguActive Ürünleri Kullanabilir miyim?

O kadar farklı çeşitte ilaç ve hastalık vardır. Bunu cevabını size vermek doğru değildir. Bu sebeple burada önemli olan sizin hastalığınızı ve ilacınızı takip eden doktor ile bu konuyu görüşmelisiniz. FiguActive ürünlerini bir çok ilaç türüyle kullanabilirsiniz ancak burada en önemli nokta kesinlikle doktorunuzla görüşmenizdir.

Body Mission web sayfasındaki Tarifleri Beğenmedim, Kendi Tariflerimi Kullanabilir miyim?

Elbette kendi tariflerinizi kullanabilirsiniz. İllaki body mission web sayfasındaki tarifleri kullanmak zorunda değilsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken fazla kalorili besinler olmamasıdır. Düşük kalorili yiyecekler tüketmeye dikkat etmelisiniz.

Herhangi Bir Alerjik Durum Gözlenirse Ne Yapmalıyım?

Tabiki hemen ürün kullanımını durdurunuz ve muhakkak doktorunuza danışın. Ürünlerin üzerinde alerjen olan ürünler koyu renkli olarak yazılmıştır. Ancak bu alerjenler Tarım Bakanlığının belirtmiş olduğu Alerjen sınıfına giren ürünlerdir. Ancak sizin ekstra süte karşı, fındığa karşı gibi x bir bileşene karşı alerjiniz olabilir.

Herhangi Bir Doktora Danışmadan veya Medikal bir Tavsiye Almadan Body Mission’a Başlayabilir miyim?

Eğer sağlıklıysanız başlayabilirsiniz. İlaç kullanım durumunuz yoksa, kronik bir rahatsızlığınız yoksa doktora danışmadan başlayabilirsiniz. Ancak yemek bozuklukları, kanser, böbrek rahatsızlıkları ve diyabet gibi kronik rahatsızlıklarınız var ise mutlaka doktorunuza danışın.

Body Mission web sitesi Kodu Ne Kadar Süreyle Geçerlidir? Body Mission’a Kayıt Olurken İş Ortağı Numarası Gerekli Midir?

Kodun geçerliliği süresizdir. www.bodymission.com web sitesine kayıt yaptırırken iş ortağı numarası gerekli değildir.

Body Mission Hesapları Aktif Değilse Siliniyor Mu?

Siz o hesabı silene kadar silinmez, aktif kalır.

Online Zayıflama Koçu’na Erişim Kodum Kargomdan Çıkmazsa Ne Yamalıyım?

Hemen çağrı merkezimizle iletişime geçiniz.

Günün Hangi Saati Egzersiz İçin Uygundur?

Biz sizlere fitness videoları sunuyoruz. Eğer daha çok yağ yakılımı istiyorsanız sabahları kahvaltıdan önce egzersizleri yapın. Ama ilk günler daha enerjisiz olabilirim diyorsanız kendinize hangi saatleri uygun bulursanız o saatler arasında yapabilirsiniz. Ancak egzersizden hemen sonra yememeye dikkat ediniz.

Body Mission Uygulamayı Bıraktığımda Verdiğim Kiloları Geri Alır Mıyım?

28 günlük Body Mission diyet paketinin yo-yo etkisi yoktur. Yani kilo verdikten sonra bu kiloyu korumanız gerekir. Ne kadar yediğiniz, ne kadar egzersiz yaptığınız tabiki önemlidir. Önemli olan günlük kalori miktarını ayarlamanızdır. Bu şekilde tekrar kilo almazsınız.

Body Mission veya FiguActive Ürünleri ile Birlikte Diğer Gıda Takviyelerini Kullanabilir Miyim?

Tabi ki Body Mission ve FiguActive ürünleri kullanırken LR’nin diğer gıda takviyelerini kullanabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama yoktur.

Hamileler ve Emziren Anneler FiguActive ürünlerini ve Body Mission Konseptini Kullanabilir mi?

Öncelikli olarak hamilelik ve emzirme döneminde diyet yapılmamalıdır. Günlük vitamin ve mineraller normal bir kadına göre almaları gereken vitamin ve mineral değerleri farklıdır. Konseptin içerisinde hamilelere veya body mission konseptine aykırı bileşenler yoktur. Ama burada önemli olan hamilelerin ve emziren annelerin kesinlikle diyet yapmamalarıdır.

Body Mission ile 28 Günde Zayıflayamadım Devam Etmelimiyim?

Eğer hiç bir kilo kaybı olmadıysa, öğünlerinizi doğru hazırladıysanız, her söyleneni doğru bir şekilde yaptıysanız kesinlikle doktora başvurmalısınız. Vücudunuzda ekstra bir problem olabilir. Özellikle troidlerinizi baktırmalısınız.

Body Mission Zayıflama Paketini Uzun Zamandır Kullanıyorum ve Artık Daha Fazla Zayıflayamıyorum. Diyeti Durdurmalı mıyım?

Yoğun bir şekilde kilo verdikten sonra kilo vermeniz yavaşlayabilir veya durabilir. Bu tarz bir durumla karşılaşırsanız diyetinizi bu durumda durdurabilirsiniz. Vücudunuz belli bir dengeye ulaşmıştır. 6 ile 8 ay boyunca bu kiloyu sabitlemeli ve ardından tekrar 28 günlük bir döngüye dönebilirsiniz.

28 Günlük Body Mission Zayıflama Paketini Yılda Kaç Kere Uygulayabilirim?

Hedefinizdeki kiloya ulaştıktan sonra kilonuzu sabitlemelisiniz. Şeker ve alkolden, yüksek kalorili yiyeceklerden uzak durun, egzersizler yapın. Buna rağmen kilo aldığınızı hissediyorsanız 28 Günlük Body Mission Zayıflama Paketinin tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Diğer sorularda cevap verdiğimiz gibi 6 ay kullanılabilir.

28 Günlük Body Mission Zayıflama Paketini Kimler Kullanmamalıdır?

Diğer sorularda da cevap verdiğimiz gibi 14 yaşından küçük çocuklar, hamileler ve emziren anneler, kronik rahatsızları olanlar kullanmamalıdır.

FiguActive Ürünlerinin İçerisinde Neden Palm Yağı, Soya Lesitini vb. Var?

Ürünlerin üretimleri Almanya’ya yapılmakta olup, ürün içerikleri ve formülasyonları yine Almanya tarafından belirlenmektedir. Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıda ürünlerinin içerikleri ile ilgili kurallar dünyada AmerikanGıda ve İlaç Kurumu (Food and Drug Administration -FDA) ve Avrupa Birliği Komisyonu gibi kurumlar ülkemizde ise Tarım Bakanlığı tarafından yayınlanan yönetmeliklerle düzenlenmiştir. Ürünler hem Avrupa Birliğinin hemde Tarım Bakanlığının ilgili yönetmeliklerine uygun olarak üretilmektedir. FiguActive ürünlerinde kullanılan bileşenlerin türünün ve miktarının sağlık için uygunluğu yukarıda bahsedilen kurumlar tarafından onaylanmış olup, ilgili tebliğlere göre üretimleri gerçekleştirilmiştir. Ayrıca ürünlerin ithalat işlemleri sırasında belirtilen yönetmeliklere uygunluğu kimyasal ve teknik analizler ile değerlendirilmekte olup, ülkeye girişleri bu analizler sonuçlarına göre gerçekleşmektedir.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

 

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.