MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Acil Durum Spreyi Yorumu

indir-46-2 Acil Durum Spreyi Yorumu

LR Acil Durum Spreyini Kullandım Ve Sonuç !

LR İş ortağıyım ve satışı yapacağım ürünleri önce kendim denemek istedim. Ürünleri doğru anlatabilmek ve gerçekten anlatıldığı gibi bu ürünlerin gerçekten bu kadar etkili olup olmadığını anlamak istedim. Öncelikle her evde bulunması gereken LR Aloe Vera Sprey kullanmaya başladım. LR iş ortağı bir arkadaşımın bana saç spreyini duştan çıktıktan sonra saç diplerine sıktığını ve saç dökülmesini azaltığını, hatta kestiğini söyledi. Ben de çok uzun zamandır saç dökülmesinden şikayetçiydim ve denedim. İlk uyguladığımda pek dikkat etmedim. Bir kaç kullanımdan sonra gerçekten bir kaç tane dökülme olduğunu gördüm. Benim saçlarım kıvırcık ve ince tellidir. Bu nedenle duştan çıkmadan önce krem yapar tararım. Kuru saçı açmak mümkün değildir ve taradığımda tarağın saçla dolması beni oldukça üzerdi. Saçımı yine duşta taradığımda taraktaki dökülen saç tellerinin bir kaç tane olduğunu gördüm ve çok mutlu oldum. Denemenizi tavsiye ederim. (Daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan LR Üyelik başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bize size geri dönüş yapalım.)

Eğer sizde saç diplerinize acil yardım spreyi kullanacaksınız önereceğim bir konu; Acil yardım spreyini saçınıza çok yoğun sıkmayın. Sıktıktan sonra, parmak uçlarınızla saç diplerinize masaj yapın ve yedirin. Saç telleriniz yumuşadığı için, kabarabilir. Size uyarıda bulunacağım bir diğer nokta da; Saç diplerinize uyguladığınız, LR acil durum spreyini saçınızda kayseri escort 2 günden fazla kalmamasına dikkat edin. Ben normalde saçımı gün aşırı yıkarım ve iş yoğunluğumdan dolayı, 3 günü yıkamadım ve saç diplerimde hafif kaşıntıya neden oldu. Anladım ki, çok uzun süre saç diplerinde kalması doğru değil ve gün aşırı yıkayıp spreyi öyle sıkmak gerekiyor. Daha sonra LR Aloe Vera Şampuanını da aldım ve kullanıyorum. Sonuçtan oldukça memnunum.

Duştan çıktıktan sonra da, LR aloe veralı acil durum spreyi vücuduma nemlendirici olarak kullanıyorum ve nemlendiriciliği oldukça  kalıcı ve çok memnunum. Söylendiği gibi her evde bulunması gerekiyor.

Kızımın çocukluğundan beri alerjisi var ve sık sık vücudunda kırmızı benekler olur ve kaşıntı yapar. Kaşınmaya başladığında sıktığım acil yardım spreyi ile kaşıntısının geçtiğini rahatladığını da denemiş oldum. Acil yardım spreyini dışarı çıkarken kullanmamalısınız. İçerisinde %83 aloe vera bulunduğu için güneşe çıkarken kullanmayın.

Ürünleri kullanmadan önce teninizde küçük bir uygulama ile deneyebilirsiniz.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.