19th Ave New York, NY 95822, USA

LR Aloe Vera Güneş Kremleri

indir-73Aloe Vera güneş bakım ürünleri jel yapıdan sprey formuna kadar tüm cilt ihtiyaçlarını karşılayan farklı kullanım yöntemleri gerektiren ürünlerdir. Oldukça yüksek miktarda aloe vera içerikleriyle zenginleştirilmiş ve günümüzün modern güneş koruyucularına duyulan ihtiyacı karşılamaktadır. Işınlara karşı koruma SPF 20 ila SPF 50 seviyelerinde sağlanır. UVA ışınları özellikle de cildin zamanından önce yaşlanması gibi cilde zarar verebilir. UVB ışınları güneş yanığının sebebi olarak bilinir.

 

images-73ALOE VERA Güneş Losyonu SPF30

Orta düzey UV koruması gerektiren açık renk ve az miktarda bronzlaşmış cilt için kullanılabilir. Vücut için etkilidir. su geçirmez ve SPH 30 seviyesinde UVA/UVB koruması sağlar. uygulama sonrasında yapışkan hissi bırakmaz. %40 aloe vera içerir.

Güneşlenmeden 30 dakika önce kullanması gerekir.

 

images-74ALOE VERA Güneş Jel Kremi SPF20

Önceden bronzlaşmış ve güneş ışınlarına hassasiyeti olan cilt tiplerine sahip kişiler için uygundur. Vücut için etkilidir ve su geçirmez. SPF 20 seviyesinde ve cildi rahatlatan serinletici etki sağlayan sağlar. Cilde yapışkanlık hissi vermez. Yağ miktarı az jel formül güneş ışınlarından kaynaklanan  tahriş olmuş cilt için idealdir. %40 aloe vera içerir.

 

indir-75ALOE VERA Güneş Sonrası Jel Krem

Her cilt tipine uygundur. Güneşlenme sonrasında güneş ışınları sebebiyle gerginleşen cildi serinletir ve rahatlatır. Cildi nemlendirir, elastikiyetini korur ve içeriğindeki shea yağıyla cilde yoğun koruma sağlar. %70 aloe vera içerir.

 

indir-74ALOE VERA Anti-Aging Güneş Kremi SPF20

Hafif bronzlaşmış cilt için kullanılır. Yaşlanma karşıtı etki sağlar. Yüz, boyun ve dekolte için güneş koruyucu bir üründür. Güneş koruma faktörü 20 ile etkili UVB ve UVA koruması sağlar. Işınlardan kaynaklanan şekilde zamanından önce yaşlanmasına karşı hassas cildi korur. %40 aloe vera içerir. Güneşlenmeden 30 dakika önce kullanılmalı.

 

images-72ALOE VERA Güneş Spreyi Active SPF30

Her cilt tipi için uygundur. SPF 30 ile yüksek seviyeli UVA UVB koruması sağlayan su geçirmez güneş koruyucu sprey, içeriğindeki %30 aloe vera ile hafif serinletici etki sağlayan, hızlı ve kolay uygula sağlar.

 

images-71ALOE VERA Güneş Kremi SPF50

Yüksek seviyeli korumasına ihtiyaç duyan çok açık renkte ve hassas cilt tipleri için uygundur. Çocuklar için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

 

 

LR 30 yıllık bir Alman firmasıdır. 3 yıldır Türkiye’de Network sistemi ile çalışmaktadır. Ürünler bir çok onaydan geçerek sağlık bakanlığının izni ile ülkemize ithal edilmektedir. Ürünlerde sağlığa zarar veren maddeler bulunmamaktadır. Üye olarak ürünleri indirimleri alabilirsiniz. Ayrıca %40 kar marjıda elde edebilirsiniz.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Leave a comment