MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Lr Aloe Vera Jel

Deniz Ciltler İçin Lr Aloe Vera Jel

Günümüzde kullanılan cilt temizleyiciler içerisinde bulunan Lr aloe vera jel son derece kaliteli içeriği ile beraber dikkat çekiyor. Cilt üstünde oluşan siyah noktalar ve aknelere karşı mücadele konusunda en etkili olan yöntemlerden birisidir. Doğal bir öze sahip olduğundan dolayı her yaştan kullanıcının rahat bir şekilde uygulayabileceği son derece pratik bir ürün olarak özellikle yüz ve el bölgesindeki cilt temizliğinde devreye girmektedir.

Lr Aloe Vera Jel Özellikleri Nelerdir?

  • Son derece yumuşak bir yapıya sahip olan Lr aloe vera jel %90 oranında aloe vera içermektedir.
  • Nem oranı yüzde yüze yakın olan krem aynı zamanda kolajen sağlayan bir özelliği de bünyesinde taşımaktadır.
  • Yüzey yayıcılığı yüksek olduğundan dolayı uygulaması son derece kolaydır.
  • Yüksek miktarda kolajen içerdiğinden dolayı sadece cildin temizlenmesinde değil aynı zamanda yaşlanmış olan cildin onarılmasında da devreye girmektedir.

Lr Aloe Vera Jel Kullanım Alanları Nelerdir?

Cildin tazelenmesinde kullanılmakta olan Lr aloe vera jel aynı zamanda cilt üstünde meydana gelen yanık durumlarında da son derece etkilidir. Güneş yanığı, cilt yanığı ve ciltteki bütün tahrişlerde oldukça kaliteli bir uygulama olarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle bebeklerin cildinde oluşan pişiklerde kullanılabilen Lr aloe vera jel aynı zamanda ciltteki mantar ve kaşıntı oluşumunu da önleyici bir özellik taşımaktadır. Cilt altında meydana gelen dolaşım problemlerinde son derece etkili olan jel ameliyat izlerinin giderilmesi için de efektif sonuçlar vermektedir.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.