LR Aloe Vera Konsantre Krem

indir-47-3 LR Aloe Vera Konsantre Krem  LR İş ortağıyım Ve Konsantre krem benim vazgeçilmezlerim arasındadır. Önce kendim kullanmaya başladım ve memnuniyetimden sonra arkadaşlarıma ve aileme tavsiyelerde bulundum.

Ürünü ilk aldığım gün merakla cildimdeki gözenekler için kullanmak istedim. Merakla ve hevesle cildimi temizledim ve konsantre kremi sürdüm. Cildimde bir anda rahatlama ve gerginlik oluştu. Yaşımdan dolayı cildimde yanaklarımdan çeneye doğru hafif sarkmalar başlamıştı. Sürdüğümde cildimin sıkı ve gergin olduğunu fark ettim. Bu durum hoşuma gitmişti.  Ayrıca gözlerim altında şişlik ve hafif morluklar oluyordu. Konsantre kremi küçük hap kutularının içine minik minik koyup dondurucuya koydum ve her sabah ve akşam birer tane çıkarıp göz altına sürdüm ve üzerine de platinuum göz kremini kullandım. Göz çevremdeki şişlik ve halka oluşumunu tamamen yok etmese de görüntüsü beni çok mutlu ediyor ve düzenli kullanımda etkisinin daha da iyi olduğunu fark ettim. Makyaj yaptığımda göz altlarımın şiş olması nedeni ile görüntü olarak yaşlı ve yorgun gösteriyordu. Şimdi ise makyajdan önce uyguladığımda da çok memnunum ve cildimin daha genç görünmesinden dolayı da mutluyum . 15 günlük kullanımda gözeneklerimin daha küçüldüğünü ve cildimde toparlanma olduğunu fark ettim. Dolapta bekletip soğuk uygulamak çok daha etkili oluyor. Daha sonra Cildimin toparlanması ve yenilenmesi için Zeıtgart2 cihazını aldım ve cildimdeki değişiklikleri çevremdekilerin fark edip sorması da oldukça mutluluk verici.

Konsantre kremin tahrişlerde de etkili olduğunu biliyorum ve Kolumdaki çizikler için uyguladım. Tırnağım kırılmış ve gece farkında olmadan kolumun bir çok yerini çizmişim. Kalktığımda kolumda yanma ve kızarıklar oldu. Hemen sprey sıktım ve dolaptaki konsantre kremimi sürdüm. Önce hafif bir yanma oldu ve kısa süre sonra yumuşama oldu. Hem kızarık geçti, hemde acıması geçti. Yarım saat sonra bir daha sürdüm ve konsantre kremin yenileyici özelliği ile kapanmaya başladığını gördüm. Sonuç inanılmazdı.

Yiğenimin vücudunun bir çok yerini sivrisinek ısırmış ve kaşıntıdan duramıyordu. Kaşıntıdan vücudunda kızarıklıklar oluşmuştu. Hemen sprey sıktım ve üzerine konsantra(concentre) kremi sürdüm ve kısa bir sürede hem kaşıntısını, hem de kızarıklığını aldı. Yiğenimin tekrar kaşınmasından korktuğu için hiç kımıldamadan durması da oldukça komikti. Bir müddet sonra kremi bir kez daha yeniledim. Hemen evde bulunması için sipariş verdi. Özelliklerini ve nelere iyi geldiğini anlatınca daha da şaşırmışlardı.

Sizlerle Lr ürünleri ile ilgili deneyimlerimi anlatmaya devam edeceğim. Ürünler hakkında bilgi edinmek için LR üyelik formunu doldurduğunuz taktirde en yakın zamanda size dönüş yapılacaktır.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.