MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR ALOE VERA Propolis Krem

images-81-2-300x166 LR ALOE VERA Propolis Krem

LR Aloe Vera Propolis Krem

Bu çok amaçlı cilt bakımı ürünü cilde yoğun nem takviyesi sağlayan zengin içerikli bir kremdir ve aynı zamanda cildin gerginliğini alarak cildi rahatlatır içerisinde %79 alo vera ve propolis  (doğal balmumu Özü) içerir.
LR Aloe Vera( box) üçlü set  ürünlerden biri de propolis kremdir. Üçlü seti kullanırken özellikle konsantre krem ile Propolis krem arasındaki farkı merak edilir. Propolisli kremi konsantre krem ile aynı düşünebiliriz. İkisinin içerisinde de yüksek oranda aloe vera olduğu için güçlü nemlendirme ile cildi onarma özelliğine sahipler. Konsantre krem bittiği takdirde propolis kremi tercih edilebilir.
“Propolis”, bal arıları tarafından bitkilerden toplanan ve balmumu ile karıştırılarak kovanın içerisinde bir çok amaca yönelik olarak kullanılan doğal bir üründür. Çeşitli bitkilerin yaprak, tomurcuk, kabuk ve benzeri kısımları da işçi Arılar tarafından toplanan, reçineli ve Mum kıvamında katı halde bulunan bir maddedir.

 

aloe-vera-protecting-propolis-cream-aloe-via-221x300 LR ALOE VERA Propolis Krem   LR Propolis Krem Nerelerde Kullanılır?
Propolis krem, yoğun nemlendirici olduğu için çok kuru ciltlerde önerilir, haftada iki kez gece kremi olarak kullanılır. Kalınlaşmış derilerde (dirsek, diz kapağı, topuk) küçük et benlerinde, lokal deri dökülmelerinde, kaşıntılar da, kabuk bağlamış yaralar da, tırnak etlerinde, nasır ve pişikler de, ayrıca el kremi olarak da kullanılmaya çok uygundur.
İçerisindeki güçlü anti mikrobiyal  özelliğinden dolayı, propolis kremi derin olmayan yaralarda, nasırlarda, iltihap riskinin olduğunu ( tırnak batması, şeytan tırnağını gibi) derinin kesildiği, çatladığı ve mikrop kapma olasılığının arttığı durumlarda koruyucu krem olarak kullanabilirsiniz. Egzama yaralarında, nasır topuk çatlaklarında kullanıma uygundur. Kışın yıpranmış çok kuru ciltlerde, hassas ciltlerde kullanıma uygundur.
Propolis kremi kullandığınız takdirde yara kapanmaya başladıktan sonra alo vera içeren konsantre kremi kullanmaya başlayabilirsiniz.

images-19-2 LR ALOE VERA Propolis Krem

images-100 LR ALOE VERA Propolis Krem

indir-44-1 LR ALOE VERA Propolis Krem  images-99-1 LR ALOE VERA Propolis Krem  images-98-1 LR ALOE VERA Propolis Krem

 

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.