Lr Aloe Vera Şampuan

indir-66-1 Lr Aloe Vera Şampuan  Daha önceki yazımda da belirttiğim gibi benim saçlarım kuru, ince telli, uzun ve dalgalıdır. Saçlarım için seçtiğim ürünler benim için çok önemlidir. Saçlarım kuruduğunda çok matlaşıyor ve çok kuruduğunda da saç diplerinde kaşıntı yapıyor. LR İş Ortağı olarak ürünleri deneyip sizlerle paylaşıyorum. Bitkisel olması ve İçerisinde paraben olmaması da benim için önemli. Aloe Vera Şampuan ile birlikte Nova Pur yıpranmış saçlar için saç kremini de aldım. İkisini beraber kullanmaya karar verdim. Saçlarım çok kuru olduğu için krem kullanmadan açılması mümkün değil. Her iki ürünü de kullandığımda saçlarımdaki nemi çok iyi hissedebiliyordum. Nova Pur Repair Intense kreminin kokusu da oldukça güzel.

 

indir-67-1 Lr Aloe Vera Şampuan  Ben duştan çıktıktan sonra saçlarımın şekil alması ve neminin artması için uçlarına marketten aldığım 7/24 şekillendiricileri kullanıyordum. Artık kullanmıyorum. Saçlarım istediği neme kavuştu ve daha yumuşak olduğu için daha kolay şekil alıyordu. Memnuniyetim arttıkça, Duştan çıktıktan sonra nemini alıp, saç diplerime de Aloe Vera Acil Yardım spreyini hafif hafif sıkıp ellerimle masaj yaptım. Lr Aloe Vera Spreyin dökülmesini azaltığını sizlerle paylaşmıştım. Artık hem Aloe Vera Şampuanla yıkıyor, hem de Aloe Vera sprey kullanıyorum. Spreyi çok fazla sıkmamınızı ve önce bir bölümünde deneyip daha sonra kullanmaya başlamanızı tavsiye ederim. Özellikle da akşam yıkadığınız zamanlarda spreyi kullanmalısınız. İçerisinde %83 Aloe Vera olduğu için çok fazla güneşe maruz kalmamanız gerekir diye düşünüyorum.

Kızımın saçları yağlıdır. Çok çabuk yağlandığı için çok yıkama ihtiyacı duyuyor. Bunun için kızıma Aloe Vera Şampuanı kullanmasını önermedim. Saçlarının uçları mat ve kuru duruyordu ve duştan çıkmadan, saç diplerine gelmeden Nova Pur Repair Intense Kremi kullanmasını söyledim ve şimdi her yıkamada kullanıyor ve oldukça da memnun. Eğer saç kremi kullanıyorsanız hiç bir zaman saç diplerinize kullanmayın. Saç dökülmesinin nedenlerinin biri de budur.

heat-protection-2-300x300 Lr Aloe Vera Şampuan  Kızım Nova Pur Parlaklık veren Saç Sprey’ini kullanmaya başladı ve o memnun. Fakat benim saçlarım kuru olduğu için benim tercihim değildi. Ben denemek için sadece uçlarına sıktım ve hafif sertleştirdi. Biraz bekledikten sonra sertleşme azaldı ve parlaklık devam ediyordu. Bunu da sizlerle paylaşmak istedim.

Sizlerle kullandığım ürünleri paylaşmaya devam edeceğim.

 

LR Aloe Vera Şampuan Özellikleri Ve Kullanımı

Özellikle kuru saçlar için uygundur ve bakım yapar.

Ne ile besleyerek bakım yapar

Nar Özü içerir

İçerisinde %45 oranında Aloe Vera içerir

Kuru ve boyalı saçlar için uygundur

Hem dolgun gösterir, hem de parlak ve sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar

Saç derisindeki sedef, egzama gibi rahatsızlıkları olan kişilerde kimyasal içerikli ürünlerden korunmak adına Aloe Şampuan önemlidir.

Saçınızı ıslatarak masaj yapın ve biraz etki etmesini bekledikten sonra yıkayın.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.