MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Lr Aloe Vera Ürünleri

Page4-245x300 Lr Aloe Vera Ürünleri  Aloe vera’nın yenileyici ve besleyici gücü ile güzel, bakımlı ve doğal cilde giden yolunuz LR ALOE VIA . İster yaşlı olun, ister genç olun ürün yelpazesinde 7’den 70’e herkesin ihtiyacına yönelik ürünler mevcut. Yüksek aloe vera oranı, kanıtlanmış etken maddelerin bileşimi ve bitki ekstrelerinin doğal gücü ile LR Aloe Vera bakımı serisinin etkisini çok yönlü ve eşsiz kılıyor.

Yeniliyor

Nemlendiriyor

Rahatlatıyor

Koruyor, üstelik paraben ve mineral yağlar içermiyor

Aloe vera Jelimiz ekimden işlenmesine kadar düzenli olarak, tanınmış ınternational aloe Science Council(IASC) tarafından kontrol edilmektedir.

Cilde uyumluluğu tanınmış enstitüler olan ınstitute Dermatest ve Derma Consult tarafından onaylanmaktadır.

Aloe Vera’nın ve çeşitli bitkisel ekstrelerin eşsiz kombinasyonu ile 28 LR ALOE VIA ürününün patenti alınmıştır.

LR ALoe Vera Ürünleri Neler?

Özel bakım gerektiren ürünleri özellikle çok yıpranmış ciltte uyguladığında koruyucu bir tabaka ile kaplar, serinletir, rahatlatır ve cildin yenilenmesini destekler. Özel bakım serisi ile sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Diş ve Ağız Bakımı (Hassas diş macunu florür içermez, Hasas diş macunu, dudak koruyucu)

Yüz bakımı ve temizliği için ürünler; Yumuşak temizleme mendilleri, Yüz temizlme sütü, yüz toniği, Yüz peelingi, Yüz maskesi, Nemlendirici jel yüz maskesi, Göz kremi, Gece kremi, Gündüz kremi.

Vücut Bakımı ve Temizliği için ürünler; Aloe vera duş jeli, 2’si birarada Saç ve Vücut Şampuanı, Deo roll-on, El sabunu, Düzenleyici vücut kremi, Zengin içerikli el kremi, El kremi, Şekillendirici Vücut kremi, Ayak kremi, Vücut losyonu, .Hassas cilt kremi

Aloe Vera Saç bakımı ; Şampuan, nemlendirici Saç kürü Spreyi)

Aloe Vera Erkek bakımı Tıraş köpüğü, Tıraş jeli, Tıraş sonrası bakım balsamı, Anti stres yüz Kremi

Aloe Vera Bebek bakımı; Hassas Pişik önleyici krem, Hassas yıkama Losyonu ve Şampuanı, Hassas yüz ve vücut bakım Losyonu.

Aloe Vera Güneş bakımı; Anti aging Güneş kremi SPF20, Güneş Jel krem SPF 20, Güneş Losyonu SPF30, Güneş Spreyi active SPF 30, Güneş kremi SPF 50, Güneş sonrası Jel Krem

 

 

 

 

 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.