LR Aloe Vera ve Microsilver Şampuan

IMG_1958 LR Aloe Vera ve Microsilver Şampuan   LR’ın ailece kullanabileceğiniz paraben ve sağlığa zarar veren veren kimyasallar içermeyen aloe vera şampuanlarından bahsetmek istiyorum.

Aloe Vera Şampuan; İçerisinde %45 Aloe vera jel ve bambu özü içeriyor. saçları güçlendiriyor.

Evimde aloe vera şampuandan başka şampuan bulundurmuyorum. Hem saçlarımı güçlendiriyor, hem içerisinde sağlığa zararlı kimyasallar bulundurmuyor. Benim saçların boyalı ve oldukça kuru. Ben aloe vera şampuanı kullanıyorum fakat, sonrasında her zamanki gibi saç uçlarıma saç kremi kullanıyorum. Saçlarımda boya olduğu için biraz sertleştiriyor. Sizlerinde saçında boya varsa saç kremi kullanmanızı tavsiye ederim. Saç kreminizi uygularken saç diplerinize sürmemeye dikkat edin. Saç kremi kullanmak istemeyenler Aloe vera saç kürü ile duştan sonra saçlarını tarayabilirler. Şampuanı vücudunda kaşıntı, alerji, kabuklanma, kuruluk gibi rahatsızlığı olanlar gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Vücudunda bu tarz sorunları olanların kimyasal içerikli ürünleri tercih etmemeleri gerekiyor.

 

IMG_1961 LR Aloe Vera ve Microsilver Şampuan  Aloe Vera 2’si bir arada Saç ve Vücut Şampuanı; İçerinde %35 aloe vera jel ve bambu özü içeriyor. Kolay, hızlı ve etkili 2’si birarada temizlik sağlar.

Ben aloe vera 2’si birarada saç vücut şampuanını bu yaz kullanmaya başladım. Tatile giderken sipariş verdim ve çok memnun kaldım. cildinizde çok güzel bir nemlilik veriyor. Benim saçlarım kuru olduğu kadar, kızımın saçları özellikle de saç dipleri çok yağlı. Kızım 2’si birarada şampuanı kullanamıyor çünkü; çabuk yağlandırıyor ve daha sık yıkamak zorunda kalıyor. Kızımın saçlarına da aloe vera şampuan iyi geldiği için aloe vera şampuanı kullanıyor. Ben saçlarım kuru olduğu için her ikisini de kullanabiliyorum. Bence ikisini de bulundurmalısınız. Aynı zamanda sporcuların tercih ettiği şampuan.

 

 

IMG_1962 LR Aloe Vera ve Microsilver Şampuan  Microsilver plus Kepek Önleyici Şampuan ; Üç kat etkili; Antibakteriyel, düzenleyici ve güçlendirici etki sağlıyor. Saçlardaki kepeklenmeyi giderir ve kepek oluşumunu engeller. Saça bakım yapar ve saç derisini rahatlatır. Saç derisindeki kabuklanma, kepek kaşıntı gibi sorunları giderir. Üç ay düzenli kullanılması önemlidir. Sorununuz giderildikten sonra aloe vera şampuanı kullanmaya başlabilirsiniz.

Bütün kullandığım ürünleri yeni açtığım youtube kanalından izleyebilir abone olabilirsiniz.

Benzer Gönderiler

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.