LR Aloe Vera Yüz Peeligi Ve Nem Maskesi

indir-61-1-300x166 LR Aloe Vera Yüz Peeligi Ve Nem Maskesi

LR Aloe Vera Yüz Peeligi Ve Nem Maskesi

Evde yapabileceğimiz yüz bakımı sırası ile; Temizleme, tonik, peeling ve maskedir. Sabahları cildimizi yüz temizleme ile yıkayıp, tonik ile temizlemek ve haftada 2 kez cildin ihtiyacına göre peeling yapmak ve haftada 1-2 kez maske uygulanmalıdır. Düzenli yapılan cilt temizliği ve bakımını cildimizi tazeler, yeniler ve daha parlak ve canlı bir cilde kavuşmamızı sağlar. Peeling; cildimizi temizler ve hem siyah nokta oluşumunu önler, hem de daha temiz ve duru bir cilde sahip olmamızı sağlar. Maske ise; peeling yaptıktan sonra temiz cilde uygulanır ve cildimizin ihtiyacı olan nemi sağlayarak, gevşemesini, daha bakımlı, daha düzgün, taze ve sağlıklı bir cilde kavuşmamızı sağlar.

LR Aloe Vera Yüz Peelingi ve Uygulanması

İçerisinde toprak bambu tanecikleri içeren hafif aloe vera jel

Ölü cildi temizler. Her cilt tipi için uygundur.

Cildin yapısını düzeltir.

LR Aloe Vera Yüz Peeling Nasıl Kullanılır?

Temizlenmiş cildinizi nemlendirin ve parmak uçlarınız ile hafif masaj yaparak cildinizi temizleyin. Göz çevresine uygulamaktan çekinin. Göz çevresi çok hassas ve ince olduğu için göz çevresine uygulanmaz. Daha sonra yüzünüzü bol su ile yıkayın ve daha sonra tonikleyin. Temiz cilde maskenizi uygulayabilirsiniz. O gün maske uygulamayacaksanız, nemlendirici kreminizi sürün.

Ayrıca boyun, dekolte ve ellerinizi de peeling uygulayabilirsiniz. Normal ciltlerde haftada bir yada iki kez, kuru ciltlerde ise haftada bir uygulanabilir.

Peeling yapıldıktan sonra uygulanan maske ile daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

indir-60-300x166 LR Aloe Vera Yüz Peeligi Ve Nem Maskesi  LR Aloe Vera Nem Maskesi Kullanımı;

Aloe vera cildinizi rahatlatarak gevşetir ve cildin rahatlamasını sağlar. İçerisinde Hyalüronik asit, Shea yağı ve zeytin yağı içerir. Nemlendirici ve rahatlatıcı özelliktedir. Tazelik ve sağlık hissi uyandırır.

Yüzünüze bolca uygulayın ve 10-15 dakika beklettikten sonra önce ılık su ile, daha sonra soğuk su ile yıkayın.

indir-62-1-300x166 LR Aloe Vera Yüz Peeligi Ve Nem Maskesi  LR Aloe Vera Köpük Maske Kullanımı;

Köpük maskesi cildi serinletip bakım yaparken bir yandan da cilde yoğun bir nem kazandırır. Cilt hemen serinler, dinlenir ve ışıltı kazanır.

Maskeyi temizlenmiş cilde, boyuna ve dekolteye sürün. Göz çevresinden kaçının.

 

 

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.