MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR ALOE VERA Ürünleri

indir-80 LR ALOE VERA Ürünleri  Aloe Vera‘nın yenileyici ve besleyici gücü ile güzel, bakımlı ve doğal cilde giden yolunuz LR ALOE VIA. İster genç, ister yaşlı olun, ürün yelpazesinde herkesin ihtiyacına yönelik ürünü bulabilirsiniz. Böylelikle siz ve sevdikleriniz Aloe Vera‘nın en iyisi ile bakım yapmış olursunuz.

Herkesin güvenle kullanabileceği bir konsept. LR Aloe Vıa , Aloe vera‘nın en iyisi ile bütünleşmiştir. Öyle bir jel ki 15 yıllık LR Aloe Vera Bakımından kullanılmaktadır. Yüksek Aloe vera oranı, kanıtlanmış etken maddelerinin bileşimi ve bitki ekstrelerinin doğal gücü LR ALOE VIA bakım serisinin etkisini çok yönlü ve eşsiz kılmaktadır.

*yeniler

*nemlendirir

*rahatlatır

*korur, üstelik paraben ve mineral yağlar içermez.

Ürünün ekiminden işlenmesine kadar olan süreç Aloe Science Council (IASC) tarafından düzenli kontrollerden geçirilerek Aloe Vera‘nın yüksek kalitesini kanıtlar. Bağımsız enstitü, Institut Dermatest cilde uyumluluğunu onaylar. Aloe Vera‘nın ve çeşitli bitkisel ekstrelerin eşsiz bileşimi ile 28 LR Aloe Vıa ürünün patenti alınmıştır.

 

aloe-vıa LR ALOE VERA Ürünleri  LR ALOE VIA Özel Bakım ve Ağız ve Diş Bakımı

Özellikle  çok yıpranmış ciltte Aloe Vera‘nın yenileyici gücünden Faydalanabilirsiniz. Cildi koruyucu bir tabaka gibi kaplar, serinletir ve yenilenmesini destekler.

 

 

 

indir-78-1-300x129 LR ALOE VERA Ürünleri  LR ALOE VIA Temizleme Ve Bakım(yüz bakımı ve temizliği, vücut bakımı ve temizliği)

Aloe vera içeriğindeki etken maddeler ile cildin nem dengesini sağlar. Cilde parlaklık sağlayarak cildin yumuşacık olmasını sağlar.

 

 

indir-81-1 LR ALOE VERA Ürünleri  Kişisel Bakım Ve Koruma (saç bakımı,bebek bakımı,güneş bakımı,saç bakımı)

indir-83-1-300x158 LR ALOE VERA Ürünleri  Aloe Vera sadece yenilemek ve nemlendirmekle kalmıyor aynı zamanda iltihap önleyici olarak da etki gösteriyor. Bu çok yönlü ürünü ailece kullanabilirsiniz.

 

 

 

aloe-vıa LR ALOE VERA Ürünleri  Özel Bakım

Yıpranmış ve hasar görmüş  cildi yeniler ve iyi hissettirir. LR ALOE VIA ürüleri yıpranmış cildi koruyucu bir tabaka gibi kaplar, serinleterek rahatlatır ve yenilenmesini sağlar.

 

Ürünler için ve bilgi almak  için Tel: 537 970 08 40

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.