LR Body Mission Diyet Paketi

feel LR Body Mission Diyet Paketi  Sevgili takipçilerim birçoğumuzun kilo problemi vardır. Hepimizin hedeflediği bir kilosu da… Bir önceki makalelerimde paketin özelliklerinden ve içerisindeki size özel olacak olan koddan bahsetmiştim. Merak eden herkes için bugün de LR Body Mission Diyet Paketinin içerisindeki ürünleri ve etkilerini anlatacağım.

figu-1 LR Body Mission Diyet Paketi  Sağlıklı bir şekilde incelmemizi sağlayacak ürünler arasında yağ yakımına yardımcı ek ürünlerde LR Body Mission diyet paketinin içerisinde mevcut. Paketin içerisinde bulunan yardımcı ek ürünler arasında Protein Drink bulunmaktadır. Protein Drink‘in içerisinde 5 farklı protein çeşidi bulunmaktadır. Çok fazla duymuşsunuzdur aslında sporcular, kas çalışanlar protein tüketimini önemserler. Burada önemli olan vücudunuzun yağ oranını azaltarak kas onarımının arttırılmasıdır. Protein Drink‘in içerisinde de çeşitli proteinler mevcut ancak B6 vitamini ve magnezyum ile birlikte ekstra kas onarımının artmasına ve vücut mekanizmanızın doğru çalışmasına destek olmaktadır. Size önerimiz Protein Drink‘i akşamları yatmadan kullanmanızdır. Çünkü akşamları kas sistemi çalışmaya başlar ve vücudun onarım işlemi başlar kas kütlenizin artmasına olanak sağlıyor.

pro LR Body Mission Diyet Paketi  LR Body Mission Diyet paketinin içerisinde bulunan ikinci diyet yardımcımız ise Probalance’dir. Probalance özellikle yağ hücrelerinin yakılmasında etkilidir. Şöyle ki; vücudun baz asidik durumu düzensiz olduğu zaman yağ hücreleri yakılamıyor. Yağ hücrelerinin yakılması için sevdiği ortam bazik ortamdır. Probalance de vücudunuzun baz asidik durumunu düzeltir ve dengeye sokar.

 

 

lr-zayıflama-çayı-1 LR Body Mission Diyet Paketi  Bir diğer üçüncü diyete yardımcı ürünümüz ise FiguActive karışık bitki çayıdır. İçerisinde çeşitli bitkiler bulunmaktadır. Günde 3-4 bardak bu karışık bitki çayını tüketebilirsiniz. Kendi içerisinde çok etkili bir çaydır. İçerisindeki bitkilerle FiguActive çayının tek bir hedefi var oda vücudunuzun detoks yapmasını sağlamaktır. Vücudunuz yağ yakarken, kat kütlenizi arttırırken bir çok toksit oluşabilir. Bu toksitlerin atılımı içinde FiguActive çay tüketimi önemlidir.

Bir sonraki adımımız ise fitnesstır. Bu paketin içerisinden çıkacak size özel kod ile evinizde spor yapabilmeniz mümkün olacak. Ancak bunu uzun uzun başka bir makalemde ayrıntı bir şekilde açıkladım. Onu okumanızı öneririm.

shaker LR Body Mission Diyet Paketi  LR Body Mission Flex‘i setinin içerisinde bu yardımcı ürünler mevcuttur ancak ana ve ara öğün olarak da 5 tane ürün seçiyorsunuz. Kendi damak zevkinize göre FiguActive shakeler ve FiguActive çorbalar bulunmaktadır. Ancak önerilen 3 adet shake ve 2 adet çorbadır.

FiguActive Shakeler : çilek- muzlu, Macchiatolu, vanilyalı

FiguActive Çorbalar; Köri baharatlı sebzeli, Patates, domates

Ayrıca paketin içerisinde karışımlarınızı doğru ve kolay karıştırabilmeniz için paketin içerisinde bir adet shaker bulunmamaktadır. Ayrıca bir bilgilendirme broşürü bulunmaktadır.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

 

 

 

Benzer Gönderiler

Yorumlar (4)

Yalnızca body mission paketinin içindekileriyle mi besleniyoruz gün içinde

iki öğün body mission ile bir öğün normal beslenebiliyorsunuz. Ancak kalorisi yüksek yiyecekler olmayacak melisa hanım. bu tercihi öğlen için yapabilirsiniz

öğrendiğime göre paketin içerisinde bir kod geliyormuş o kod ile siteye girip fitness videoları izleyebiliyormuşuz. Peki profesyonel olarak fitness çalışma videoları varmı o sistem içinde

evet volkan bey profesyonel olarak da fitness çalışma video var.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.