MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Cilt Leke Ürünleri

indir-39-1 LR Cilt Leke Ürünleri  Cilt lekeleri bir sağlık sorunu olmamasına rağmen, görünümü bir çoğumuzu rahatsız etmektedir. Ciltte oluşan lekelerin bir çok nedeni vardır. Bunlardan bazıları ise; Yaşlılık lekeleri, hamilelik lekeleri, güneş lekeleri, sivilce lekeleri gibi… Cilt lekeleri en çok yüzde ve ellerde görülmektedir. Bazı lekeler çabuk geçerken, bazı lekeler ise inatçı olabiliyor. Lekeleri gidermek için uyguladığımız bir çok yöntem vardır. Bazılarından daha iyi sonuç alırız, bazılarından ise sonuç alamayız. Eğer lekelerimizi ihmal eder önlemini almaz isek, daha da artarak görünümü bizi rahatsız eder. Bazı lekeler cildin yüzeyinde oluşurken, bazıları ise cildin alt katmanına yer alır. Bu lekelerin azalması biraz daha zaman almaktadır. Hatta güzellik salonlarında yapılan bazı leke tedavilerinde, ilk seanslarda cildin altında oluşan lekeler zamanla cilt yenilendikçe görünümünün daha da arttığı görülür. Fakat ilerleyen seanslarda lekeler biraz daha azalmaya başlar. Bu lekeleri en aza indirebilmek için LR Aloe Vera ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim. Lekeleriniz tamamen yok olacak diyerek kesin konuşmak istemiyorum, ama doğal içeriği ile görünümünü en aza indirerek sizi mutlu edeceğini söylemek isterim. Yakınımın Lr kremlerini düzenli 3 aylık kullanımı sonucu aldığı sonuç kendisini çok mutlu etti. Ürün kullanımı sonucu aldığımız geri dönüşümlerdeki memnuniyet bizi mutlu etmektedir.

Çİller İçin de LR Leke ürünleri kullanılabilir. Çillerin rengini açarak çillerin görünümünü hafifletecektir.

Tüm cilt lekeleri için ZEITGART1 kullanılması oldukça iyi sonuçlar almanıza neden olur. ZEITGART1 cildi ölü hücrelerden arındırarak cildin ölü hücrelerden arınmasını ve cildin yenilenmesini sağlar.

Doğum Lekeleri İçin LR Aloe Vera Kullanımı; 

Doğum lekeleri biraz daha inatçı lekelerdir. Bu lekeler için, Aloe Vera Peeling, Aloe Vera Sprey, Aloe Vera Concentrate Krem, Aloe Vera MSM Jel krem Kullanılabilir. Eğer vücutta lekeler varsa Algetıcs Peeling kullanılmalıdır.

Peeling cildi ölü hücrelerden arındırdığı için, lekeler üzerinde etkilidir. Haftada bir kaç kez uygulayabilirsiniz. Konsantre krem gündüzleri, MSM Jel krem ve sprey akşamları kullanılmalıdır.

Sivilce Lekeleri İçin LR Kremleri Kullanılması;

Sivilce lekelerinde leke ürünleri kullanılabilmesi için, ciltte sivilce olmaması gerekiyor. Genelde sivilce leke ve izleri ile, kurumaya başlayan sivilceler karıştırılabiliyor. Eğer ciltte sivilce varsa, önce sivilceler kurutulmalıdır. Sivilceleri kurutmak için ise, microsilver yüz yıkama kremi ve mıcrosilver yüz kremi ile kurutulmalıdır. Daha sonra lekeler için ürün kullanılmalıdır. Hepsi bir arada kullanılmaz.

Haftada iki kez Aloe Vera Peeling yapılır ve Gündüzleri konsantre krem, akşamları sprey ve MSM jel krem kullanılır.

LR Güneş Lekeleri İçin Ürün Kullanılması;

Güneş lekeleri bazen açık kahverengi renkte olurken, bazıları ise oldukça koyu renkte olurlar. Yazın özellikle güneşte lekelerin rengi koyulaşır. Güneş kremi kullanılması gerekir. 50 faktör koruyucu kullanması ve güneşten korunmaya devam etmesi tavsiye edilir. Güneş lekeleri için Gündüzleri konsantre krem ve üzerine muhakkak güneş koruyucu kullanılmalıdır. Akşamları ise; Sprey ve Aloe Vera MSM Jel krem kullanılmalıdır.

LR Yaşlılık Lekeleri İçin Kremlerin Kullanılması;

Yaşlılık lekeleri için, haftada bir kaç kez Aloe Vera peeling, Konsatre krem gündüzleri, Gece sprey ve MSM Jel krem kullanılmalıdır. Gündüzleri ise güneş koruyucu kullanılmalıdır. Zeıtgart1 kullanması da tavsiye edilir.

Ellerdeki lekeler içinde Aloe Vera Peeling, Sprey ve MSM Jel kullanılır.

images-41-3 LR Cilt Leke Ürünleri  images-40-2 LR Cilt Leke Ürünleri  images-39-3 LR Cilt Leke Ürünleri  images-35-3 LR Cilt Leke Ürünleri  images-34-3 LR Cilt Leke Ürünleri  13167298_1702339863339411_1210123014_n-1-300x300 LR Cilt Leke Ürünleri

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.